Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar ben de ovülasyon testi aldım, paylaşırım burdan resimlerini de :) pazar günü başlıycam bakalım ayrıca her sabah ateşimi ölçüyorum onu da deneyin:KK39:

IMG_2376.JPG
Valla bendede akinti ve agri var dun dra gittim daha catlama olmamisti. Sen denemelere devam et. Kacinci gunun bugun?
13.gun canım resmi ekledim. Dün aksam ve bu sabah bu son ikisi canım

Doktorum bana folic asiti kullan 3 ay dene olmazsa eşinle birlikte gel dedi. Bu ay 4. Ayim bende doktora giderim olmazsa .Kaplicanin ne gibi faydasi var ki
kaplıcanın da yumurtlama öncesinde faydası olduğunu duydum...hatta bir kaç yıl çocuğu olmayanların kaplıca sonrasında hamile kaldıklarını okudum burada

İnşallah faydasını goruruz canım, valla bu kadar verip kazayla hamile kalanları kınıyorum :sinirli:
çok haklısınız kayınvalidemin amcası evlenip Çanakkale Savaşına gitmiş bi kaç yıl sonra gelmiş ve sadece 3 gün kalmış evde ve yine savaşa gitmiş... sonraaaaa eşi hamile kalmış :eek:... biz de ateş ölçüp yumurta takibi yapıyoruz ama halen uğraşıyoruz

kaplıcanın da yumurtlama öncesinde faydası olduğunu duydum...hatta bir kaç yıl çocuğu olmayanların kaplıca sonrasında hamile kaldıklarını okudum burada

bu kaplıcalar sıcakla ilgili mi ki, o zaman süt maydanoz buharına oturup hamile kalma olayı da doğru olabilir :cool:

bu kaplıcalar sıcakla ilgili mi ki, o zaman süt maydanoz buharına oturup hamile kalma olayı da doğru olabilir :cool:

Bende hamam diye bi başlık açmıştım orda da yazdım. Sıcak şeyler rahimde genişleme yaptığı için hamileliği kolaylaştırıyormuş bu şekilde hamile kaldığını bildiğim kişiler var :)
Bende termal havuza ve hamama gittim ama onlara girmeden önce hamile kalmışım meğer haberim yokmuş :)
Ama düşükmüş yaptım ikinci için lohusalığımın bitmesini bekliyorum :)

Bende hamam diye bi başlık açmıştım orda da yazdım. Sıcak şeyler rahimde genişleme yaptığı için hamileliği kolaylaştırıyormuş bu şekilde hamile kaldığını bildiğim kişiler var :)
Bende termal havuza ve hamama gittim ama onlara girmeden önce hamile kalmışım meğer haberim yokmuş :)
Ama düşükmüş yaptım ikinci için lohusalığımın bitmesini bekliyorum :)
Allahım şifanızı versin inşallah 2.bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah. eskilerin bildiği var demek ki kaplıcaya gidin diyorlar ya :)

:KK71:
Allahım şifanızı versin inşallah 2.bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah. eskilerin bildiği var demek ki kaplıcaya gidin diyorlar ya :)

Allahım hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah :) denemesi zor bişey değil hiç bişey yapamıyosan evde doldur küveti sıcak suyla bir iki saat yat :halay::KK71:

Benim evime yakın hamam hamile kalmak isteyen bi arkadaşımı alıp gidicez sonuçlarını yazarım foruma :) ama bir hafta sonra 40ım çıkıyor ondan kaç gün sonra hasta olurum bilmiyorum. Ondan da bi 15 gün sonra gidicem hamama :)
ne zaman gideceksiniz mutlaka cevabı yazın buraya olur mu

merhaba kizlar bnm adetim hep duzensizdir tarlusalle adet goruyorum ve yine 10 gundur gecikme yasiyorum tarlusal ictim kontrol amacli bugun oylesine ovulasyon testi yaptm silik cizgi cikti suan yumurtlama olmasi sacma degilmi yoksa hamilelikmi var kafam karisti 1 hafta once gebelik testide yapmistm negatifti ama ...

X