Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlarr, İstanbuldayim.eski bir uyeyim Allah kismet ederse 2.cocuk icin karar verdiksu an adet donemim.cumartesi dr.kontrolum var.bir kizim var bugun 3 yasina giriyor cok sukur.daha oncesinde 3 dusuk yaptim.pihtilasma sorunum var.ama hic umudumu kaybetmedim.Allah im kizimi bagisladi.o yuzden hamile kalmak isyeyen tum hanimlar hep olumlu dusunun kismette varsa zaten gelip sizi bulacak.bir de nacizane bir yardimim olabilir.seker diyeti ile hamileliginiz daha kolay olabilir

Amin Canım inşallah en kısa zamanda sana benzeyen senin gibi çok güzel bir kızın olur:))Birde oğlum var canım ama kızım sürekli kız kardeş için dua ediyor:) Benim 10 yıl sonraoldu o yüzden aaa kazara hamile kaldım hiç haberim olmamış falan diyenlerden olmadım hiç:) her adetimi günümü bilirim 10 yıl gün sayıp test yapınca alışkanlık olmuş:)

İnşallah hayırlı zamanda sağlıklı bebişlerin olsun canım dra görünmektefaydavar tabi
için rahat olur:)

Aaa süper inşallahh:))benim bugün başladı adet günü 15 ekim bu hafta ve önümüzdeki hafta mühim bizim için canım :))
Benimde 16 ekim :) insallah busefer tutar ikizinde :)

Benim de 16 ekim cnm ama eşimle 3 gündür konuşmuyorum ailesi yüzünden ayrı yatıyoruz bu ay bnde umut yok
Uzuldum canim. Sorun nedir bilmiyorum ama Bence uzatma bak onemli gunlerindesin. bazen diyorum keske erkekler gibi heran uretime hazir olsak :) malesef bizimki ayda bir oyuzden degerlendirmege bak

Ve gaselleye kesinlikle katiliyorm o yüzden kaçırdığım aylar olmuştu tam ovulasyon haftası kavgalı olurduk:)))şimdi keşke uzatmasaymisim diyorum:!

Ve gaselleye kesinlikle katiliyorm o yüzden kaçırdığım aylar olmuştu tam ovulasyon haftası kavgalı olurduk:)))şimdi keşke uzatmasaymisim diyorum:!
Dimi yani :) bosverin kavgayi o gunler unutun sonra gene donun popoyu uyuyun :-) birakin ne halleri varsa gorsunler :)

Uzuldum canim. Sorun nedir bilmiyorum ama Bence uzatma bak onemli gunlerindesin. bazen diyorum keske erkekler gibi heran uretime hazir olsak :) malesef bizimki ayda bir oyuzden degerlendirmege bak
Cnm ben uzatmuyorum o konusmuyo Allah nasıl biliyosa öle yapsın ne diyim demekki kismetimde yok Allah bizi bir araya getirmiyo

Cnm inan ben uzatmuyorum o uzatıyor ayrı yatıyoruz konusmuyo napayim oluruna biraktm vardır bunda da bir hayır ne diyim

Ben de adetim bir an önce bitsin diye bekliyorum 2 aydır düşünüyorum ciddi ciddi. geçen ay olmadı bakalım bu aya kaldı artık inşaallah herkes bu ay hamile kalır :KK200::anneadayı:

Kusen erkek zor şekerim :KK43: onların gönlünü almak daha zor :!!gerçi benim eşim kusluk bilmez ama arkadaslarimin eserinde var böyle sorunlar.takmamaya çalışın derim o zaman onlar pesinizden koşar :KK66:

Bu arada ekim ayı bekliyenleri hangi arkadaş listelendircekti.o konuyu da unutmayalim:)kaç kişi olmusuz bilelim:KK66:

Bende bugün 1 gün gecikmeli olarak kırmızıları gördüm. Yeni bat 21 ekim. Doktor kontrolünde yumurta takibi ve Ovulasyon testleri ile deneyeceğim bu sefer birde preseed jel aldım bakalım ne olacak. İnşallah Ekim ayı hepimize uğurlu gelir hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz ekim ayında.

Merhaba arkadaşlar ben başka bir konuya bakarken buraya bakmaya başladım yakın zamanda ekim ayında ameliyatım var bu sebeple çocuk düşünmedim birazda yeni evlenmiştim eşimde sıcak bakmadı ki borçlarımız var diye, yaşım 36 -37 şu an, ilk evliliğim bu konuları hiç araştırmadım , yumurtlama günümü önemli öncesi ve sonrasında 4 gün önemli sanırım, sonrasının bir önemi yokmu eşimde kızıyor o günlere çok değer veriyorsun diye bu sebeple aramızda ufak konuşmalar oldu :) biraz zaman istiyor bu işler ben de şimdi istiyorum yeni yıla hamilelik haberiyle girmek istiyorum evleneli 1 sene olucak, insanlarında her gördüğü yerde bebek varmı demeleri sıkmaya başladı, Allahdan diliyorum bir evladım olursa hayırlı sağlıklı herkeslere nasip etsin , işte böyle .....Folik asit duydum eczaneden alınabiliyormu birde kadın doğum uzmanına gideyimmi değerlerime baktırmak istiyorum nasıl bakıyorlar hiç gitmedim henüz. ..

Z_Nisa aramıza hosgeldi cnm öncelikle bebek konusunda bence esinle hemfikir olmalisin yani onu ikna etmeden bu işlere girismen biraz zor olabilir.daha sonra bence kadindoguma mutlaka gitmeli ve kontrollerini yaptirmalisin derim ben nacizane fikrim bu canm :)

Merhaba canım, kadın doğumda kan değerlerinemi bakılıyor

X