Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba, ovulasyon testinde biri silikse yumurtlama yok demek,yanı iki çizginin de iyi çıkması lazım yumurtlama olması icin, hamilelik testi gibi degil yanı

G gcm19944 Canim merhaba bende adet duzrnsizligi yasiyorum hep pcos hastasiyim 3 ay once bi gebelik gecirdim ama malesef dis gebelikmis kotu sonuclar dogurdu diyecegim bebek istemi icin doktora gittim beta 0 cikti iste tarlusal verdi sokmesi icin ve iltihap var dedi antibiyotik duzen icin glukofen verdi ama meger ben o zaman hamileymisim tarlusali kullandim 12 gun yine adet gormedim ama ara ara kanama gibi ve kahverengi lekelenmelerim oldu doktora bildirdim sokecektir dedi hep o dusunceyle bekledim 12. Gun agriyla hastaneye gittim ve 4_5 haftalik hamile oldugumu ogrendim 1 hafta bekliyim iyi bir doktor buluyum derken 6. Gun bir sanciyla hastaneye kaldirildim dis gebelik oldugu ve be egin tupu yirttigi ic kanama gecirdigimi soylediler hemen ameliyata almamiz gerek hayati tehliken var dediler buyuk sok tabi ameliyata alindim sag tupumu aldilar diyecegim o ki sakin ihmal etme ve suphen varsa cok dikkatli davran ben hamilelik yok diye ilaclarida kullandim ve belirtileride hep adet olucam diye yordum olumden dondum

Son düzenleme:
Arkadaslar benjm yumurtlama günüm geçti ama feci gaz sorunu ve batma yaşıyorum belirti olarak henüz cokc erken ama umut dünyası iste

Merhaba, ovulasyon testinde biri silikse yumurtlama yok demek,yanı iki çizginin de iyi çıkması lazım yumurtlama olması icin, hamilelik testi gibi degil yanı
İki çizgi çıktığında yumurtlama başlamış oluyormuş. Yumurtlama başlamadan once silik cizgi ve yumurtlama sona erdiğinde silik çizgi cıkıyormuş

Ben normalde 28 günde bir adet görüyorum, 14.-16. Günler arası yumurtlamam gerekiyor normalde, ama bi kac ay once ovulasyon testi yaptım ve 21. Gün yumurtladigimi ögrendim yanı geç döllenme olmustu bende de haliyle o yüzden eğer sadece belirtilere gore bakıyorsanız ovulasyon testi de yapın ya
Arkadaslar benjm yumurtlama günüm geçti ama feci gaz sorunu ve batma yaşıyorum belirti olarak henüz cokc erken ama umut dünyası iste

İki çizgi çıktığında yumurtlama başlamış oluyormuş. Yumurtlama başlamadan once silik cizgi ve yumurtlama sona erdiğinde silik çizgi cıkıyormuş

Merhaba arkadasim, hayır eğer silik çizgi varsa yumurtlama yok, ama ikisi de koyu çizgi ise 24-36 saat icinde yumurtlayacaksın bunu gösteriyor, yumurtlama geçtikten sonra yine silik çizgi oluyor

Laboquik marka ovulasyon testi kullanıyorum ben 26 günde bir adet görüyorum 10. Gunden başladım yumurtlama takibine ama hiç yakalayamadım yumurtlamayı hep silik cıktı

Laboquik marka ovulasyon testi kullanıyorum ben 26 günde bir adet görüyorum 10. Gunden başladım yumurtlama takibine ama hiç yakalayamadım yumurtlamayı hep silik cıktı

Benim bi akrabam adetinin bittiği gün ilişkiye girdi sonra babası rahatsızlandığı için hastane de onun yanında kaldı bir ay hiç birliktelik olmadı ama o ay hamile kalmış. Demem o ki belki 10. Günden başlayarak geç kalmış oluyorsunuzdur. Bi seferlik de adet bitiminden başlayın isterseniz. Belki tutar :)

X