Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar merhaba sol kasığımda bi batma var dokununca anlamadım ovulasyon dönemindeyim acaba ondan mı yoksa bir seyler mı var bilemedim =((((((

Arkadaşlar bir şey sorucam gebelik isteyenler için kafeinden uzak durun diyorlar bende kahveden uzak durdum ve adet bitiminden itibaren ve yumurtla doneminde hiç icmedim Var dimi böyle bir şey?

Selay ay kafein muhabbetini ilk defa duyuyorum ama bence nasip te varsa bebislerimiz bizi bulur öyle şeylere pek takılmiyorum ben hayırlı evlatlar versin allah tevekkül ediyorum ben artık her ay umitlenmekten bezdim açıkçası o yüzden oluruna bıraktım.

Merhaba kızlar yeni evliyim geçen hafta karar verdik bebişe bu ay birkaç güne adet olucam ve önümüzdeki ay çalışmalara başlamayı düşünüyoruz ..önden doktora gitmedim bebek için sadece biraz kistim vardı gitmiş mi diye gittim ve doğurganlığın yüksek ve bi sorun yok ilerde bebek isterseniz sıkıntı olmaz demişti ..şimdi hamilelik için gitsem mi diye düşünüyorum .adetim 30 gün uzuyor normalde ama bazı aylar düzensiz olup 45 güne kadar uzuyor yani düzensiz bi sıkıntı olur mu acaba inşallah bütün anne adaylarımız meleklerine kavuşur

Dmmmmtt amin cnm inşallah sorduğun konuya gelince bence doktra gidip yeniden baktirmalisin reglin düzensizmis önce Bence bunu gidermelisin ama yine de sen bilirsin

Kızlar nasılsınız:) Peapp uygulamasını kullanıyorum bugün doğurganlık döneminin ilk günü diyor adetin 1.gününden itibaren 10. günümdeyim çalışmalar başlasın bakalım. Kızım Allaha dua etmiştim ama daha vermedi kardeşimi diyor belki gelecek hafta cerir diyor tam yumurtlama dönemim Allah mı söyletti kuzuma acaba:)) Allah hepimizin muradını cersin inşallah bu ay:))

O uygulamayi bende kullaniyorum dogurganligin ilk gunu yarin :) belkide ayni zamana denk gelir bebislerimiz insallahh

Emira ne güzel bi kızın varmış allah size bagislasin benimde minik bi kızım olsun çok istiyrm bu ay umarım annesine bi süpriz yapar
Amin Canım inşallah en kısa zamanda sana benzeyen senin gibi çok güzel bir kızın olur:))Birde oğlum var canım ama kızım sürekli kız kardeş için dua ediyor:) Benim 10 yıl sonraoldu o yüzden aaa kazara hamile kaldım hiç haberim olmamış falan diyenlerden olmadım hiç:) her adetimi günümü bilirim 10 yıl gün sayıp test yapınca alışkanlık olmuş:)

merhabalar
biz de düşünüyoruz geçen ay denedik ama olmadı, adetim bitsin bu ay bakalım, dr a da gideyim diyorum yine de bi görünmek lazım:)
İnşallah hayırlı zamanda sağlıklı bebişlerin olsun canım dra görünmektefaydavar tabi
için rahat olur:)

O uygulamayi bende kullaniyorum dogurganligin ilk gunu yarin :) belkide ayni zamana denk gelir bebislerimiz insallahh

Aaa süper inşallahh:))benim bugün başladı adet günü 15 ekim bu hafta ve önümüzdeki hafta mühim bizim için canım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…