Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çok affedersiniz ama ilişki sonrasında ne kadar bi süre kalkmadan beklesemde kalkınca spermler geri dökülüyor. Bi doktorun yazısını okumuştum ilişki esnasında giden gitmiştir kanala zaten o anda yazıyordu umarım öyledir :/ gerci bi tane bile gitse yetiyorda ben şüphede kaldım varmı fikri olan bu konuda ?

Kizlar adet oldum bu gun ben E Esra_Babies canim benim bat 23 ekim duzeltirmisin kirmizi kart yedim yarin oglenden sonra ozelde kontrolum var klomen kullanmiycam bu ay igneli tedaviye geciyoruz allahin izniyle bana bu ay dua edin kizlar insallah buyuk ay geldi catti insallah hamis kaliriz bu topikte sira bize gelmistir umarim

Kizlar adet oldum bu gun ben E Esra_Babies canim benim bat 23 ekim duzeltirmisin kirmizi kart yedim yarin oglenden sonra ozelde kontrolum var klomen kullanmiycam bu ay igneli tedaviye geciyoruz allahin izniyle bana bu ay dua edin kizlar insallah buyuk ay geldi catti insallah hamis kaliriz bu topikte sira bize gelmistir umarim
Hayırlısı olsun canım inşallah birbirimizin kader arkadaşı oluruz aynı ayın anneler grubunda devam ederiz :)

Ovulasyon testi yapıyorum henuz cift kırmızıyı yakalayamadım iki tane adet uygulaması var bakalım hangisi dogru cıkcak ya da cıkacak mı :/

X