💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İ

nşallah yavrum bakalım çok umudum yok çünkü bu ay o kadar stres yaşadım ki anlatamam
Hic belli olmaz kuzum. Stres durumlarinda ACTH hormonunun artisina bagli gebelik ihtimalinin arttigi söylenir. Malum savas donemlerinde dogurganligin artmasi falan buna baglanir ya hani. O yuzden umudunu kaybetme

Haklısın kuzum elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor ne yazıkki rabbim neylerde güzel eyler

Haklısın kuzum elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor ne yazıkki rabbim neylerde güzel eyler
Bu ay benim için çok zor geçti. Eşim işten ayrıldı yeni iş düzeni ekonomik sıkıntılar birsürü şey. Korunmadım Allah bilir dedim. Hamileysem çok iyi gelir bize ama değilsemde Ekimde inşallah

Aynen ya cok degerlendirme is degil kesinlikle bana gore de. Benim kizim da tek iliskiyle olmustu. Durup durup turnayi gozunden vurmak lazim

Hic belli olmaz kuzum. Stres durumlarinda ACTH hormonunun artisina bagli gebelik ihtimalinin arttigi söylenir. Malum savas donemlerinde dogurganligin artmasi falan buna baglanir ya hani. O yuzden umudunu kaybetme
Oha ben şok stresin engellediğini düşünüyordum. Ama oğluma da hamile kaldığım ay en stresli ayımdı hatırlıyorum yine Eylül ayıydı okul açılmıştı uyum sorunu vs vardı o hafta hatta yatılı kaynanam görümcem çok çocuk gelmişti temizlik ev iş okul mahvolmuştum o ay kalmıştım çok şok olmuştum hatta

İnşallah aşkım beraber alalım o güzel haberleri olmasa da randevu kovalıyorum şimdiden 30 eylüle alayım diyorum inşallah yakalarım randevu

İnşallah aşkım beraber alalım o güzel haberleri olmasa da randevu kovalıyorum şimdiden 30 eylüle alayım diyorum inşallah yakalarım randevu
Ay al al gözünü seveyim. Sonra göbeğimiz çatlıyor sana randevu bulacağız diye stres oluyorum ben.. inşallah hamiş olursun da iptal edersin o randevuyu

Bence mükemmel zamanlama olmuş. Sen hiç dert etme vakit geldiyse olacak Sen şu an ki pürüzleri yok etmeye bak. Huzur önemli iş yerinde İnşAllah çabucak hallolur
Ay inşallah kuzum inşallah her şey yoluna girer bebek haberi gelirse zaten hiçbir huzursuzluğu da gözüm görmez ilaç olur ilaç

Ay al al gözünü seveyim. Sonra göbeğimiz çatlıyor sana randevu bulacağız diye stres oluyorum ben.. inşallah hamiş olursun da iptal edersin o randevuyu
Yaaaa bu be güzel dua ay inşallah ben yine de her ihtimale karşı randevu alıp koyayım diyorum hepimizi bu stresten kurtarayım

Evet canım bir sorunumuz yok şükür buraya kendimi kaptırdım bir anda sanki olmuyormuş gibi. Sadece bebek sevgim çok fazla çok ilgiliyim çok istiyorum yıllardır aklımda çok araştırınca da iyi olmuyormuş. Akışına bıraksam zaten gelecek ilk heyecanlar oldu sanırsam. Allah bekleyenlere ve bana nasip etsin isteyen herkese insalah

Kizlar olanlar olmus yine doruk piki gordum cumartesi icin randevulasmistim kocamla ama simdi hafif biseyler giyip bir sokulayim bakiim yanına neler olacak bana şans dileyin edahandro melisaa93 fnd_50 Zumruduanka96 bliiss ve diger kizlar

Eklentiler

• Screenshot_20230914_213919_Femometer.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 37
  • 20230914_214054.jpg
    111,2 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…