💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çok üzülmedim canım artık nasip. 3 aylık evliyim zaten geçen ay yok çakşır yok çörek otu ovülasyon çok kaptırdım. İlk 1 sene olmaması bile normal diyorlar doktorlar. Bu ay stres yapmıcam takip bile etmicem normal akışımda yaşayacağım buralara regl yaklaşınca gelirim insallah güzel haberlerle💙
Canım benim hem 24 yaşındasın hem 3 aycık olmuş 😍🙏 hiç hiç stres yapma, heleki sen sadece keyfini çıkarmaya çalış. O kadar şartların uygun ki eminim ben kısa sürede güzel haberini alacaksın kuzum 😍 kafanı rahatlatman yeterli olacaktır 🍀

Düzenli oluyorum o yüzden biliyorum ortalama yumurtlamamı kuzum en önemli sakin kalıp düşünmemek bebeğimiz doğru zamanda gelicek❣️
Ben o mantığı kullandım ay hamile kaldım oda kimyasal oldu ama cidden doğru üstüne düşmediğimiz zaman oldu kuzum 🥰🥰inşallah güzel haberler alırız🥰🥰

Predictor gebelik testinin içinden hap çıkan oldu mu 🤣 dünkü testi kurcalarken buldum 😅

Eklentiler

• IMG_20230914_211617.jpg
    IMG_20230914_211617.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 66
Ay ağlayasın geldi ve ağlıyorum 🥺🥺🥺çok duygulandım birden
Teslimiyet kuşum. Ağlayabilirsin hormonlarını rahatlatır. Biz kimim ki Allah ol der ve olur. İsterse senin çocuğun olmaz desinler Allah var. Vermiyorsa da verdir sebebi veriyorsa da vardır sebebi. En önemli sağlıklı güzel temiz hayırlı evlatlar nasip etmesi. Bizi de yormadan nasip etsin inşallah. Napalım biz istiyoruz istemesi dua etmesi bizden nasip Allahtan. Benim abimin 6 yıl sonra oldu.
Tüp bebem transferini hatırlıyorum. Rüyama girmişti embriyoz. Tuttu bu dedim o kadar nettiki rüyam. Annemi aradım oldu anne dedim babanne olucaksın gördüm rüyamda. Birsürü embriyo içinden bir tanesi tuttu rüyamda böyle kucağıma düştü. Sağlıklı bir yeğenim var şimdi. Sor abime 6 yıl değil sanki 6 gün beklemiş gibi. Hatırlamıyorum o acıları üzüntüleri diyor. Rabbim işte kurban olduğum. Benzer rüyaları şimdide ben görüyorum. Var zamanı hepimizin de biz göremiyoruz 🌸🥹

X