💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kız kavga ettim çok sinirlerim bozuldu ama dayanamayıp çattım 🤣 ben o kadar plan yapmışım adam hastayım diyor cinler tepeme üşüştü
İpucu : tartışma sonrası grurunu bi kenara atarak kocaya yanaştığın gün gebe kalıyosun hahaha nerden biliyosun diye sorma :KK70: Afra'da da öyle oldu tuttu, bana da gururu kenara al yanaş dedi , ben de öyle yaptım tuttu :KK70: seni de bekleriz 🙈😁😁

Oy senin pozitifliğini yerimmmmm🥰🥰🥰🥰bizde seni seviyoruz çok çok❤️❤️❤️❤️
İyi enerji her zaman kazandırır kuzular. Çok şükür eşlerimiz yanımızda sağlıklıyız iyiyiz huzurluyuz adet oluyoruz ki umudumuz var. Modumuz düşerse hayatımıza yansır. Biz iyi olucaz ki gelecekteki bebeğimizinde annesi iyi olsun.❣️❣️

Doktor hiçbir sıkıntım olmadığını söyledi, yani rahmimin şeklinde sorun yokmuş tüplerim açıkmış bebek için yeterli yer varmış öyle söyledi ☺️ inşallah hepimiz güzel haberi alırız bu ay güzel enerjiler yayalım🥰
Çok şükür ne güzel sıkıntı yoksa ☺️ insallah hepimiz hamile çıkacağız bu gruptan 🙏🏻
Kizlar olanlar olmus yine doruk piki gordum 😊 cumartesi icin randevulasmistim kocamla ama simdi hafif biseyler giyip bir sokulayim bakiim yanına neler olacak 🤣🤣 bana şans dileyin 😀😀 edahandro edahandro @melisaa93 @fnd_50 Zumruduanka96 Zumruduanka96 bliiss bliiss ve diger kizlar
Ay kos kos durduğun kabahattt. Benim görev tamam sıra sende 🙈😂
Bende de öyle tuttu😍
Yaa söyle bir şey hatırlıyorum “bu ilişkiden hamile kalırsam sana baba dedirtmeyeceğim” bunu sen mi söylemiştin kavga sonrası 😂😂

İpucu : tartışma sonrası grurunu bi kenara atarak kocaya yanaştığın gün gebe kalıyosun hahaha nerden biliyosun diye sorma :KK70: Afra'da da öyle oldu tuttu, bana da gururu kenara al yanaş dedi , ben de öyle yaptım tuttu :KK70: seni de bekleriz 🙈😁😁
Yaaa hadi inşallah bende de tutsun, kenara atmak şöyle dursun uzaya yolladım resmen gururu 🤣🤣

X