💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Öyle canım. O kadar hedefe kitlendim ki adam kıpırdamadı bile sadece yattı ama ben pes etmedim
Evet sizden başka kimseye anlatamayacağım bir anı
Pes etmedin ve başardın analığın zorluğu daha oralarda başladı bak ayy ben de burada konuştuklarımızı başkalarıyla konuşamam bazen düşününce çok komik geliyor. Her şeylerimizi biliyoruz

Ballarım canlarım kardeşlerim ablalarım ben 2.5 senedir gebelikle alakam yok oğlumdan sonra şans gebe kaldım oda düşük oldu ilk gebelikte doktor ilaç öyle Hamile kaldım banada bilgi yükleyin accık ortam değişmiş gebelik bilgileri değişmiş takipler değişmiş ben bir tek ovilasyon takip ediyom Folikasit kullanıyorum sizdende dinlerim neler yaptığını koca dövmekten başka

Pes etmedin ve başardın analığın zorluğu daha oralarda başladı bak ayy ben de burada konuştuklarımızı başkalarıyla konuşamam bazen düşününce çok komik geliyor. Her şeylerimizi biliyoruz
Ayy aynen öyle. Ben normalde çok ketum biriyimdir. Hele ki böyle konularda çok ciddiymdir. Amma velakin burası beni de +18 yaptı ama pişman değilim Hepimizin amacı aynı duası aynı. Bu yolda birbirimize böyle destek olacaksak böyle olsun. Yeter ki birbirimize iyi gelelim, kendimizi yalnız hissetmeyelim sonra da bebişlerimizi kucağımıza alalım sırasıyla

bu çok iyiydi

Ovulasyon düzenli ilişki sağlıklı beslenme vitamin takviyesi benim yöntemler bu bir de bu ay birkaç kez çörek otu kuru yedim. Eşime de çakşır suyu içiriyorum baya faydalı bence
Ah amin amiin insallah hepimiz tadalım o duyguyu Dediğin gibi hepimizin istedigi aynı en iyi biz anlarız birbirimizi burada ki iletişimi de çok seviyorum

Testte pik gördüğün günle beraber 3 gün önemli öncesinde de gün aşırı birlikte olmakta fayda var canım onun dışında benimde bildiğim pek birşey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…