💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar kadın doğuma gittim devlet hastanesi amh değerime baktırmak istiyorum dedim dahiliyeye giriyor o dediler öyle mi
Devlet hast. Bana da oyle demislerdi kadin doguma gittim dahiliye git dedi dahiliyeye gittim kadin dogum bakar biz sadece kana bakalim dedi top gibi ordan oraya yaptiramadim gonderdiler beni. Bidaha da gitmedim.

Sürekli kimyasal yaşadığımda dolayı canısı insallah bu sefer sagliklidir
Valla canım bende iki defa kürtaj oldum bir yanım çok korkuyor kendime moral veriyorum Ağustos anne grubuna katıldım ondan sonra bu herkesin mesajı.altinda.kac haftalık olduğu yazıyor ya çok özendim bende yaptım kendime moral vermek için benimde şuna kimse bilmiyor iki ay soylemicem kendi kendime moral veriyorum dua edelim inşallah sağlıklı olsunlar kimyasal dan sonra sağlıklı gebelik yaşayan çok

İyi aksamlar kizlarr bata 5 gun varken test yaptim negatifdi yarin 3 gun kaliyor yapsam varsa cikarmi acaba birde belirtim var diyemem sag kasigim ve karnimin alt karninda krap tarzi ince ince sizilar oldu her yumurtlamadan sonra agriyan goguslerim yok sadece balon gibi sis okadar sizede danismak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…