💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İyi aksamlar kizlarr bata 5 gun varken test yaptim negatifdi yarin 3 gun kaliyor yapsam varsa cikarmi acaba birde belirtim var diyemem sag kasigim ve karnimin alt karninda krap tarzi ince ince sizilar oldu her yumurtlamadan sonra agriyan goguslerim yok sadece balon gibi sis okadar sizede danismak istedim 🌸
Varsa yarın çıkar canım hafifde olsa yumurtlama takip ettinmi

Varsa yarın çıkar canım hafifde olsa yumurtlama takip ettinmi
Ozur dilerim akıntı yoluyla takip ettim cunku tam tutuyor bat ile birlikle 30 kasimda yani tam 14 .gun seffaf akinti geldi degerlendirdim ertesi gun opakdi akinti 2 aralikda ayni yogunlukda tekrar seffaf akinti gordum ve degerlendirdim ertesi gun tekrar akinti opaklasti ordan catladigini dusunuyorum 2 araligi baz aldim ve iki defami yumurtlama oldu acaba diyede kafama takildi kusura bakmayin uzun oldu biraz

Kızlar en hassas erken gebelik testi hangisi bir bilginiz varmı bende freely vardı yaptım negatif ama burda forumlarda freely nin çok hassas olmadığını duydum birde trendyoldan almıştım testi

Ozur dilerim akıntı yoluyla takip ettim cunku tam tutuyor bat ile birlikle 30 kasimda yani tam 14 .gun seffaf akinti geldi degerlendirdim ertesi gun opakdi akinti 2 aralikda ayni yogunlukda tekrar seffaf akinti gordum ve degerlendirdim ertesi gun tekrar akinti opaklasti ordan catladigini dusunuyorum 2 araligi baz aldim ve iki defami yumurtlama oldu acaba diyede kafama takildi kusura bakmayin uzun oldu biraz
Akıntıların arasında uzun bir zaman yok bence iki ker yumurtlama olmamıştır eğer tahmini 2 aralıksa yarın varsa çıkar canım. Sabah ilk idrarla dene bence yapınca burayada at bakalım

Niye adet olmuyosun agrı falan varmı aceba bi kan versene kuzum ya yada bilemedim benim bu ay her ay olan yoğun akıntı yok ama bilmiyorum daha bi hafta var
Hayır ağrım sızm yok hiç adet belirtisi yok çok garip hiç böyle olmazdım gecikse bile adet belirtisi olurdu adeti beklerdim ama şimdi hiç öyle değil. Hatta ilk gebeliğimdeki belirtiler olmaya başladı adet yaklaştıkça hep yuzum sivilce dolardı ve anlardım adet olacağımı hiç test bile yapmazdım şimdi ise yüzümde tek sivilce yok tertemiz. Kan veremiyorum maalesef veremediğim için daha da sinirim bozuluyor

İnnovita kullanıyorum kuzum
Geçen ay 19.günde pik olmuştu belki bu ay da 19.günde pik olur diye bekliyorum

Eklentiler

• IMG_5279.jpeg
    IMG_5279.jpeg
    107,6 KB · Görüntüleme: 34
Evet evet 2saat öncesinde sıvıyı kesiyorum, son iki aydır döngüm uzadı sanırım geç yumurtlama oluyor artık, bakalım 19.günde de yumurtlama olmazsa daha da olmaz zaten
Olabılır kuzum 19 günde olmaz sa sakın bırakma test yapmayı sonuna kadar dene

Canım nasılsın pek uğramıyorsun buralara😊gözümüz yollarda kaldı👀
İyiyim canım sen nasılsın ? Aynen çok uğrayamıyorum biraz da bilerek uğramıyorum burda araştırıp okudukça stres oluyorum ama uzaktan da takip ediyorum topiği 😍 sen daha regl olmadın heralde değil mi ?

X