💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar kadın doğuma gittim devlet hastanesi amh değerime baktırmak istiyorum dedim dahiliyeye giriyor o dediler öyle mi
Yoo canım sallamışlar resmen gayet te kadın doğumun alanı.Ben kadın doğumda yaptırdım devlette..Bu doktorlar bir gün de şaşırtmasın ya başlarından sallamak için demedikleri yalan yok.

Yoo canım sallamışlar resmen gayet te kadın doğumun alanı.Ben kadın doğumda yaptırdım devlette..Bu doktorlar bir gün de şaşırtmasın ya başlarından sallamak için demedikleri yalan yok.
Ultrasona ve kana yolladı betama falan bakacakmış sonra diğer işlemler dedi asistanı zaten ay gıcık oldum betama ne bakıyon hamile değilim ki diyecektim 😒

Günaydın canlar
Benim kırmızılar bir günlük gecikmeyle geldi. 2023 böylece bitti bizim için. Sağlık olsun. Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin. Bebek bekleyenler de sağlıkla kucağına alsın inşallah 🙏
Bu topic i açarak bizi birbirimize yol arkadaşı yapan Zumruduanka96 Zumruduanka96 ya teşekkür ederim 🥰 Belki başka topiclerde yine görüşürüz. Kalın sağlıcakla 🥰
Herşey için ben teşekkür ederim kuzum rabbım tez vakitte herkese güzel haberler almayı nasip etsin 🙏🥰❣️

Evet çok şükür ama inşallah güzel ilerler çok hızlı yükseliyor bu sefer de 5.5 kat artmış bişi olmaz inşallah
Çok şükür canım çok sevindim hiç bir şey olmaz allahın izniyle 2 katından fazla arttıgı zaman genelde bebek saglıklı oluyor belkide ikizdir 🥰🥰

Kızlar merhaba size bir şey soracaktım
Bugün çatlatma iğnesi oldum yarın muhtemel birliktelik olacak ama iğneyle beraber grip de başladı burun akıntısı falan var sizce bu durum gebe kalmama engel olur mu başınıza gelen oldu mu veya doktorlarınız ne dedi problem etmem gereken bir şey mi sizce

X