💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

kesınlıkle cok bekledıgımız ıcın kafamızda hep bu oldugu ıcın olmuyor bencede ama buda tam olarak elımızde olan bırsey degıl rabbım ıcımızı ferahlatsın gonlumuzu rahat tutmanın yollarını açsın bıze gerçekten her şey vaktını bekler evladımız olacaksa dogacagı vakit bile belli bizler bosuna endıse edıyoruz ama işte gönül öyle dinlemiyor elimizden gelen sağlıklı olmak ıcın cabayı gosterelımde bızım ıcın hayır ımtıhanı olmasa bunu yasamazdık dıye dusunuyorum vardır bı hayır bundada... ben bu yıl cok olumsuz seyler yasadım eşim kardeşini kaybettı uzerıne esımle bızım psıkolojımız ve aramız bozuldu cok zorlandık ve hala toparlanmaya calısıyoruz belkı bı bebek varken bunları yasasak cocuguda kötü etkılerdık dıyorum bır hayır gormeye calısıyorum rabbım evlerımıze cumlemızınde sağlık huzur versın evladımızda olur allahın ıznıyle ya bir burdan bebıs haberı verırıız bırbırımıze belkı onumuzdekı veya sonrakı ay bellımı olur

kan değerlerıme baktırdım canım normal gozukuyor degerlerım biraz fsh ı sınırda gordu o kadar onun ıcınde bısıy vermedı yanı dalgalanma olabılıyomus

Allah yardımcınız olsun başınız sağolsun canım dediklerinde o kadar haklısın ki. Bu ay beklemede misin yoksa bata var mı daba?. İnşaallah ikimiz de , tüm gebelik haberi bekleyenler güzel haberi alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…