💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar bir türlü cevap alamadım kusura bakmayın rahattsiz ediyorum ama bu ilk seffaf yapışkan akıntı sonrada su gibi yapışkan olmayan akıntı neden olur
Adetten birkac gun onceyse hamilelik bekirtisydi benm. Hep islaklik vardi seffaf kokusuz akinti

Yok canım yapmadım, 12'si 13'ü gibi adetim. Belim ağrıyor hafif bi kasık ağrısı var göğüslerim de çok dolu hissettiriyor ama adet gibi geliyor bana
Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah canım
Ben şimdi bitane daha test yapıcam yada yapmasammı bilmiyorum ya

Canım doğal mi oldu

Üzülme vardır bi sebebi belki daha hayırlı ve güzel zamanda gelicek

Kizlar gunaydin.Hayirli haftasonlariniz olsun..Siz de benimle ayni seyi dusunuyormusunuz bilmiyorum ama korunmayi biraktigimiz 4 aydir hersey sanki cok farkli icimde.Eskiden bi yumurtlama agrisi bi regl agrisi bilirdim.Simdi yumurtlama sonrasi da degisik agrilar , gaz,bitakim icerde calismalar pit pit atmalar.sizde de boyle mi? Evet bu surecte sonuc hep negatif ama vucudunun verdigi sinyalleri yuzde yuz bilen biri olarak kesinlikle icimde bi calismalar oluyor buna eminim.Eger rahim kendini hazirliyorsa kolay gelsin diyeyim ne diyeyim ins oyledir :)))

Benimde öyle vallahi. Yumurtlamadan sonra ağrılarım hak getire yani. Bi ay sivilcem çıkıyor bi ay çıkmıyor bi ay göğsüm ağrıyor bi ay ağrımıyor. Çok farklılaştı herşey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…