💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Gynoseed kullandığınız ay gebe kaldınız mı merak ettim

Kızlar merhaba adetim normalde günü günü ne gelir fakat yarın gecikmenin 3 cu günü ama gelen giden yok hic bir belirtide yok bu yüzden test te yapmıyorum gelir belki diye bu durumu yaşayan varmı

Kızlar benim bat 4 ekim. Bu sabah bebetime ile test yaptım tertemiz çıktı. Şu saatten sonra pozitif olmaz sanırım. İnnovita ovülasyon testi almayı düşünüyorum. Kullanan var mı? İşe yarıyor mu?

Kızlar benim bat 4 ekim. Bu sabah bebetime ile test yaptım tertemiz çıktı. Şu saatten sonra pozitif olmaz sanırım. İnnovita ovülasyon testi almayı düşünüyorum. Kullanan var mı? İşe yarıyor mu?
Çok kullandım ben doğru gösteriyor

Çok kullandım ben doğru gösteriyor
Peki yanlış anlamazsanız şu an hamile misiniz? Yani direkt işe yarıyor mu yoksa bir kaç ay sürüyor mu yine? Ben 5-6 aydır deniyorum. Tsh hormonum bozuk olduğu için olmuyormuş şimdi değerim 8 den 1.8 e düştü. Doktor direkt hamile kalırsın diyip hamilelerin içtiği kan ilacından yazdı. Ama yine olmadı. O yüzden tek umudum ovülasyon testi

3 senenin sonunda ben hamile kaldım çok şükür doğurdum Allah sanada nasip etsin daha gençsin stres yapma bak 36 yaşındayım daha yeni anne oldum..ben ovulasyonla hamile kalmadım sana tavsiyem 3 2 3 2 olarak dene

3 senenin sonunda ben hamile kaldım çok şükür doğurdum Allah sanada nasip etsin daha gençsin stres yapma bak 36 yaşındayım daha yeni anne oldum..ben ovulasyonla hamile kalmadım sana tavsiyem 3 2 3 2 olarak dene
Teşekkür ederim. Amin. 3 2 3 2 nasıl oluyor?

İnnovitanın ovülasyon testleri çok guzel, bn o şekılde hamile kaldım ama strese sebep oluyor cunku bebiş en olmadık zamanda gelıyor, bnce ovulasyon gunlerınızı bılıyorsanız 5 kez gün aşırı ilişki yasasanız bile tutar

Maalesef yumurtlama günlerimi bilmiyorum. En azından bir seferlik denemek istedim o yüzden. Bu ay uygulamaya göre yaptım ama olmadı. Belki uygulamaya göre erken ya da geç yumurtluyorumdur. Strese sebep olması sorun değil maalesef her ay stres yaşıyorum sanki hiç pozitifi göremeyeceğim gibi geliyor

bende 1 yıldır denıyorum ve ınanın bazen bende oyle hıssedıyorum duaya sığınıp rahatlamaya calısıyorum belkı gecıktırıyosa guzellestırıyodur rabbım dıyorum en ıyısını allah bılır bızler ıcın sonucta tez vakitte hayırla bulsun bızı bebıslerımız

İnşallah, amin. Kan değerlerinize baktırdınız mı bana en son hormon testi yapıldı tsh hormonum 8 çıktı ve doktor bu şekilde çocuğun olmaz dedi. Ondan önce ne zaman kadın doğuma gitsem bir sıkıntun yok denemeye devam et gayet sağlıklısın demişlerdi. Hemen triod ilacına başladım çok şükür 1.8e düştü ama yine olmuyor. Çok kafaya takıyoruz diye sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…