💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar maalesef kırmızılar geldi 😔 herşey allahtan ama inanın bu sefer çok üzüldüm içimde hiç bir umut kalmadı sanki çok üzgünüm Buda benim sınavım biliyorum ama gerçekten çok yıprandım 😔😔

Canım ne diyecegimi bilemiyorum çünkü aynı hislerdeyim aynı duygulardayım ama ne yapalım mecbur bi dahaki ay denicez

Kizlar gunaydin.Hayirli haftasonlariniz olsun..Siz de benimle ayni seyi dusunuyormusunuz bilmiyorum ama korunmayi biraktigimiz 4 aydir hersey sanki cok farkli icimde.Eskiden bi yumurtlama agrisi bi regl agrisi bilirdim.Simdi yumurtlama sonrasi da degisik agrilar , gaz,bitakim icerde calismalar pit pit atmalar.sizde de boyle mi? Evet bu surecte sonuc hep negatif ama vucudunun verdigi sinyalleri yuzde yuz bilen biri olarak kesinlikle icimde bi calismalar oluyor buna eminim.Eger rahim kendini hazirliyorsa kolay gelsin diyeyim ne diyeyim ins oyledir :)))

İnşallah canımm evet evet çocuk düşündügün an bir sürü belirti hissediyorsun ben tamamen psikolojik oldugunu düşünüyorum :) Allah nasip etsin herkesle sanada inşallah

Günaydın arkadaşlar çatlatma iğnesi kullandım 1 inde. Takip yapiyorum ama silinmiyor 4. Gün dışında diğerleri aynı koyulukta gibi silinmesi gerekmez miydi? edahandro edahandro melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 ve diğer arkadaşlar
InShot_20231209_103652000.jpg
IMG_20231209_104044.jpg

Hayırlısı olsun hakkında canım şaşırdımmm belirtinde vardı dimi olsun ama vardır bi hayır diger ay devam bende bugün olucak gibiyimmm
Valla test yapmasam kendimi hamile ilan etmiştim çoktan daha önceki aylarda olmayan belirtiler var oyüzden bukada umutlandım bakalım hayırlısı ama hiç adet olacak gibi değilim

Evet adet olmadım olacak gibide değil bilmiyorum yaa ne düşüneceğimi şaşırdım😬
Gecikirmiydi normalde bekle bakalım olmazsn p.tesi bi test daha yaparsın belki gec döllenme falandır canım.malum geç döllenme ornekleri fazlasıyla var ayyy inşallah oyledir🤲

Gecikirmiydi normalde bekle bakalım olmazsn p.tesi bi test daha yaparsın belki gec döllenme falandır canım.malum geç döllenme ornekleri fazlasıyla var ayyy inşallah oyledir🤲
İnşallah canım🙏 çok fazla gecikme olmazdı bekleyip görelim bakalım takipde yapmadım ne zaman yumurtladığımıda bilmiyorum

Kizlar sizinle ilk poztifi gördüğüm gunden beri olan koyulasma takibimi paylasmak istiyorum. Cunku daha onceden bunu yapan arkadaslar oldu ve ben onlarin o takiplerini favorileyip onlardan cok faydalandim dogrusu. Kimyasallarimi onlarin testleriyle kiyasladigimda anladim. Bu sefer kimyasal olmama ihtimali umudunu yine onlarin testlerine bakarak taşıdım. @Papatyamaviss melegim can melegim can @Afratafrac a bu anlamda tesekkurler.😍😍😍
Bir de hep kimyasal olan testlerime etiketlemistim. Bir de sonunda c cizgisiyle ayni koyulugu yakalayabilecek kadar ilerlemis haline de etiketleyeyim bundan onceki aylarda konustugum ve paylaştığım arkadaslari🥰🥰 @Tikabasa @golden-snitch @IADK @beyons melisaa93 melisaa93 @fnd_50 @ozgeeeee1
Bak canım burda ben favorilemiştim zuzu3838 zuzu3838

Canlar her ay her ay etiketleniyoruz ama bir sonuc cikmiyor demezseniz eger..🤣🤣 pazar günü testler negatife döndü. Pazartesi ogleden sonra ilk defa koyulasir gibi oldu. Emin olmak icin bekledim bugune kadar. Ama dogrusunu isterseniz hala cok tedirginim. Insallah koyulasmaya devam eder. Ve saglikla ilerledigini gorebilirim🙏🏻🙏🏻🙏🏻 @Merveeee57 @bernaad
@sacibelinde zuzu3838 zuzu3838 @tweeetyyy @bliiss Zumruduanka96 Zumruduanka96 @goldBride negatifin pozitife donme fikri icin sevgiler😍 edahandro edahandro
Buda var zuzu3838 zuzu3838

Hayrlisi olsn cnm. Demek ki zamanini bekliyor.
Sen takviyelerini al esinle beraber hsg ni de cek. Elinden geleni yaomana ragmen olmuyorsa Rabbim hayrli zamanda nasip edecej demkki. Ben kaybmdan sonra eger ayni seyleri yasayacaksam olmasn die dua ediyorm
Çok haklısın inşallah çok bekletmeden gelir 🤲😞

X