💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Valla test yapmasam kendimi hamile ilan etmiştim çoktan daha önceki aylarda olmayan belirtiler var oyüzden bukada umutlandım bakalım hayırlısı ama hiç adet olacak gibi değilim
Catlamanin kacinci gunu. Eger catlamayi net olarak biliyorsan 12. Gunu gorunur testte. Ama gec dollenmeyse testlerde cikmaz.

güzel haberler ver hadi inşallah kuzum benim

Canim ignenin yapildigi gunun ertesini 1. Gun sayarsak eger bende hic silinme olmadan 10.gunun aksamina koyulasmaya baslamisti. 10.gun sabahi ile aksami arasinda gordum ilk farki. Insallah senin de oyle olur. 8.gun daha erken olabilir bence takibe devam et. Bu arada fotograftan mi bilmiyorum ama sanki 8 bana 7ye gore daha koyu geldi insallah vardir ve guzelce koyulastigini gorursun.

Kuzucumm bende çok üzüldüm ya
Ama umutsuzluğa kapılmak yok elimizden geleni yapcaz Rabbim de inşallah hayırlısıyla nasip edecek
Üzülme diyemem illa ki üzülüyor insan ama toparlanıp döneceksin, önümüzdeki ay pozitifi göreceğiz inşallah

Kuzucum seni çok iyi anlıyorum bu süreç kolay değil gende hiç değil ama olucak elbet birgün rabbim bizede nasip edecek ben inanıyorum modunun düşmesi çok normal ama hızlı bir şekilde toparlanıp yeni bir aya geçmen lazım başarabilirsin

İğneden sonra sayıyorum bende canım kuruyunca daha belli olmuş koyulastigi inşallah cabim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…