💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bana da sebepsiz İnterfilite tanısı kondu benimde bir boş gebeliğim olmuştu 2 buçuk sene üstünden geçti hamile kalamamıştım doktor doktor gezdim hiçbir problem bulunmadı famera ovitrelle cevap vermedi en son gittiğim doktorum sebepsiz İnterfilitesin dedi aşılamayla hamile kalırsın kolaylıkla demişti bende yılbaşından sonra yaptırmayı düşünüyordum ki hamile kaldım bende, ben stres faktöründen olmadığının kanaatine vardım o kadar rahattım ki ilişkim bile çocuk üzerine olmamıştı tabi birde rabbim nasip etti en önemlisi 🙏
Sizinde hikayenizi az çok biliyorum bende stres çok etkilediğini düşünmüyorum çünkü ilk gebeliğimde de yumurtlamadan sonra belirti aradım bekledim düşündüm ondan önce hiç kafama takmadığım zamanlarda oldu ama olmadı bence sadece Rabbim ne zaman nasip ettiyse ozaman oluyor artık sadece buna inanıyorum

Sizinde hikayenizi az çok biliyorum bende stres çok etkilediğini düşünmüyorum çünkü ilk gebeliğimde de yumurtlamadan sonra belirti aradım bekledim düşündüm ondan önce hiç kafama takmadığım zamanlarda oldu ama olmadı bence sadece Rabbim ne zaman nasip ettiyse ozaman oluyor artık sadece buna inanıyorum
Tabiki vakti saati var herşeyin en yakın zamanda sevindirsin Rabbim sizleri de 🤲🏻

İnşallah canım 🙏 sen nasılsın nasıl gidiyor hamişlik🌹
Çok şükür iyi gidiyor iki gündür akşamları uykum geliyor biraz da karın ağrılarım oluyor yatmaya çalıyorum başka henüz belirtilerim başlamadı o yüzden de korkmuyor değilim salı günü doktora gidicem ınsallah görürüz keseyi 🙏😍

Hayır canım şimdilik düşünmüyorum daha hsg bile çekilmemişken tüp benim için biraz uzak çok uzun ve zorlu bir yol hem doktorlarda yaşın genç doğal olur diyorlar canım inşallah Rabbim geciktirmeden nasip eder🌺🌷🌹
Amin canımmm inşallah olur tabi olmuşta zaten

Çok şükür iyi gidiyor iki gündür akşamları uykum geliyor biraz da karın ağrılarım oluyor yatmaya çalıyorum başka henüz belirtilerim başlamadı o yüzden de korkmuyor değilim salı günü doktora gidicem ınsallah görürüz keseyi 🙏😍
Ayy çok heyecanlı inşallah keseni göreceksin Rabbim in izniyle bulantı falan çoğunlukla 6.haftadan sonra başlıyor daha zamanın var inşallah sağlıcakla ilerler gebeliğin sağlıcakla kucağına alırsın🥰🙏

Ayy çok heyecanlı inşallah keseni göreceksin Rabbim in izniyle bulantı falan çoğunlukla 6.haftadan sonra başlıyor daha zamanın var inşallah sağlıcakla ilerler gebeliğin sağlıcakla kucağına alırsın🥰🙏
İnşallahhh 😍 salı 6+1 oluyor kalp atışı duyulur mu acaba 7.haftam da gidicektim aslında ama çok bekletmek istemedim bir kere görsün doktorum en azından dedim

Biz tam günlerinde denemedik, annem falan da bizdeydi zaten düzenli bi ilişki olmadı çok. Lekelenmem var ama 1 haftadır var o çok gebelik belirtisi değil benim için 🥲 bekliyoruz bakalım 🧡

Canımmmm evet ben ara kanamaya polip dedim ama tam yazarken baktm başka arkadaşta yazmış belkide yerleşme kanamasıdır hatta şu an çok öyle hissettim 🥰

Canımmmm evet ben ara kanamaya polip dedim ama tam yazarken baktm başka arkadaşta yazmış belkide yerleşme kanamasıdır hatta şu an çok öyle hissettim 🥰
Ay hissini yerim kız senin djgkg ama yumurtlama zamanı başladı kuzucum ya yumurta çatlayamayıp kist mi oldu diyorum ben de. Bugün bi ovülasyon testi denedim silikti yani çatlamasa koyu olurdu herhalde bilemedim :KK43:

Ay hissini yerim kız senin djgkg ama yumurtlama zamanı başladı kuzucum ya yumurta çatlayamayıp kist mi oldu diyorum ben de. Bugün bi ovülasyon testi denedim silikti yani çatlamasa koyu olurdu herhalde bilemedim :KK43:

Hııı o zaman tamam :) ayy inşallah en kısa zamanda diyorum ama yazarken içimden geçti resmen :)
ben o çatlama olayını hiç anlayamıyorum o yüzden birşey diyemiyorum 🧐

Hııı o zaman tamam :) ayy inşallah en kısa zamanda diyorum ama yazarken içimden geçti resmen :)
ben o çatlama olayını hiç anlayamıyorum o yüzden birşey diyemiyorum 🧐
Ben de bilmiyorum hiç, şimdi baktım 1-3 gün arası sürer diyor benim pembe pembe herhalde 1 haftadır sürüyor ama devamlı olan bi şey değil günde 1 kere belki :KK43:

Haber verdiğin için teşekkür ederim kuzum en kısa zamanda güzel haber alıcak sın❣️🥰seviyorum seni
Bende seni seviyorum❤ dileğin karşılıklı biliyosun anneliği cok hak eden birisin tez zamanda inşallah 🙏🌸 bünyem benimle yine oyun oynuyor 🤦🏻‍♀️ sana sat yazdığımdan beri kahverengi hafif bi kanama oldu kırmızıya dönmeden kesildi yarın nolur acaba

Ya aslında sürpriz oldu bizede ama bugün lekeler geldi adet olucam galiba kimyasal gebelik oldu 😕
Korkmayasin canım . Dolu dolu kanaman yoksa parçalı pihtili değilse yerleşme kanaması oluyormuş bu durumlar. Bende senin gibi sandiydim. Ertesi gün gittim kan verdim betam artmıştı. Sağlıcakla gelecek inşallah 🥰

Bana da sebepsiz İnterfilite tanısı kondu benimde bir boş gebeliğim olmuştu 2 buçuk sene üstünden geçti hamile kalamamıştım doktor doktor gezdim hiçbir problem bulunmadı famera ovitrelle cevap vermedi en son gittiğim doktorum sebepsiz İnterfilitesin dedi aşılamayla hamile kalırsın kolaylıkla demişti bende yılbaşından sonra yaptırmayı düşünüyordum ki hamile kaldım bende, ben stres faktöründen olmadığının kanaatine vardım o kadar rahattım ki ilişkim bile çocuk üzerine olmamıştı tabi birde rabbim nasip etti en önemlisi 🙏
Canım sen kaç haftaliksin. Benim de sağ üst bacağım agriyo. İçeriye doğru bacağımın iç kısmı özellikle. Kasık kismim da agriyo. Sen de de var mı böyle şeyler. Ya da hamile arkadaşlardan yaşayan ?

Canım sen kaç haftaliksin. Benim de sağ üst bacağım agriyo. İçeriye doğru bacağımın iç kısmı özellikle. Kasık kismim da agriyo. Sen de de var mı böyle şeyler. Ya da hamile arkadaşlardan yaşayan ?
5+5 oldum bacak ağrım var evet bugünde karnım çok ağrıyor, kasıklarda da ağrım var bol bol dinlen dinlenince geçiyor çok ayakta durma

Malesef hiçbir belirtim yok regli sancım var arada sadece 🥺 bugün test yaptım negatif çıktı yarın tekrar denicem sen naptın test falan yaptın mı inşallah pozitif görürüz hepimiz
Yok canım yapmadım, 12'si 13'ü gibi adetim. Belim ağrıyor hafif bi kasık ağrısı var göğüslerim de çok dolu hissettiriyor ama adet gibi geliyor bana :KK43:

Kızlar bir türlü cevap alamadım kusura bakmayın rahattsiz ediyorum ama bu ilk seffaf yapışkan akıntı sonrada su gibi yapışkan olmayan akıntı neden olur

X