💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım ne diyecegimi bilemiyorum çünkü aynı hislerdeyim aynı duygulardayım ama ne yapalım mecbur bi dahaki ay denicez

İnşallah canımm evet evet çocuk düşündügün an bir sürü belirti hissediyorsun ben tamamen psikolojik oldugunu düşünüyorum :) Allah nasip etsin herkesle sanada inşallah

Hayırlısı olsun hakkında canım şaşırdımmm belirtinde vardı dimi olsun ama vardır bi hayır diger ay devam bende bugün olucak gibiyimmm
Valla test yapmasam kendimi hamile ilan etmiştim çoktan daha önceki aylarda olmayan belirtiler var oyüzden bukada umutlandım bakalım hayırlısı ama hiç adet olacak gibi değilim

Evet adet olmadım olacak gibide değil bilmiyorum yaa ne düşüneceğimi şaşırdım
Gecikirmiydi normalde bekle bakalım olmazsn p.tesi bi test daha yaparsın belki gec döllenme falandır canım.malum geç döllenme ornekleri fazlasıyla var ayyy inşallah oyledir

Gecikirmiydi normalde bekle bakalım olmazsn p.tesi bi test daha yaparsın belki gec döllenme falandır canım.malum geç döllenme ornekleri fazlasıyla var ayyy inşallah oyledir
İnşallah canım çok fazla gecikme olmazdı bekleyip görelim bakalım takipde yapmadım ne zaman yumurtladığımıda bilmiyorum

Bak canım burda ben favorilemiştim zuzu3838

Buda var zuzu3838

Çok haklısın inşallah çok bekletmeden gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…