💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bu bende de böyle oluyodu önceden valla ama stres yapıyodum testte negatifi bile görsem gelmiyodu sonra düzeldi

Biz tam günlerinde denemedik, annem falan da bizdeydi zaten düzenli bi ilişki olmadı çok. Lekelenmem var ama 1 haftadır var o çok gebelik belirtisi değil benim için bekliyoruz bakalım
Ayyy ama lekelenme iyi birşey canım inşallah bebiştir inşallah ya
Bende aynı ovu ile takip yapmadım bu ay, tahmini yumurtlama günlerini de değerlendiremedik bence kısmet tabi ama
Hepimiz yeni yıla bebişli gireriz inşallah

Ya sakın üzülme ah ah ne belirtiler bulduk kendimde artık hiç birine inanmıyorum ben. Senin sorun neydi kuzu
Sebepsiz infertilite canım eşimde test verdi o da normal ama yinede doktor vitamin takviye falan verdi okadar. 4 senelik evliyiz hiç korunmadık 2.5 sene sonra ikizlere hamile kaldım onlarıda erken doğumla kaybettim 10 ay oldu doğum yapalı hala gebelik yok Ağustos’ta kimyasal oldu okadar

Bugün bı doktor soru cevap da cevap vermişti adet öncesi lekelenme progesteron eksikliğinden olur demiş

Ah canım canım Allah yardımcın olsun tüp düşünmüyormusun

Ah canım canım Allah yardımcın olsun tüp düşünmüyormusun
Hayır canım şimdilik düşünmüyorum daha hsg bile çekilmemişken tüp benim için biraz uzak çok uzun ve zorlu bir yol hem doktorlarda yaşın genç doğal olur diyorlar canım inşallah Rabbim geciktirmeden nasip eder

Bana da sebepsiz İnterfilite tanısı kondu benimde bir boş gebeliğim olmuştu 2 buçuk sene üstünden geçti hamile kalamamıştım doktor doktor gezdim hiçbir problem bulunmadı famera ovitrelle cevap vermedi en son gittiğim doktorum sebepsiz İnterfilitesin dedi aşılamayla hamile kalırsın kolaylıkla demişti bende yılbaşından sonra yaptırmayı düşünüyordum ki hamile kaldım bende, ben stres faktöründen olmadığının kanaatine vardım o kadar rahattım ki ilişkim bile çocuk üzerine olmamıştı tabi birde rabbim nasip etti en önemlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…