💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

2 gün sonra tekrar ver ben de suan aynı durumdayım bhcg çok düşük cıkar diye korkuyorum yarın sabah vereceğim bakalım sonra 2 bekleyip tekrar vereceğim

Canım freely test yaptım oda bu şekilde çıktı

Canim benim bata 1 kala testim pespembeydii ve 150 çıkmıştı degerim gayet normal bir deger hayırlı olsun Gloria jr

Evet bata 3 gün var bugün yaptıgım test böyle. İnşallah hepimizin yüksek çıkar senin gebeliğin oluşmuş yükselmesini bekle sadece Eki Görüntüle 3341656
Ayy hadi hamişsin sen de canımmm sağlıkla gelsinler kan sonucunu yazarsın bana ben de 2-3 gün sonra bidaha giderim

Ayy hadi hamişsin sen de canımmm sağlıkla gelsinler kan sonucunu yazarsın bana ben de 2-3 gün sonra bidaha giderim
İnşallah canım yazarım yarın sabahtan sağlık ocağında vereceğim inşallah perşembe günü de doktor randevum var o gün tekrar vereceğim hayırlısı artık

Yaaa canım Allahta seni sevindirsin inşallah doktor çok bozdu moralimi gebelik var diyemem falan dedi çokta bilmiyorum kaç olması lazım falan. Peki kesin sonuç almak için ne zaman gideyim canım bilgin var mı
Bence değeriniz çok iyi benim arkadaşım battan 4 gün önce 24 ile öğrendi şimdi çok tatlı bir oğlu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…