💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çok hafif var gibi gözüküyor canım yarın daha da netleşir inşallah
Efek yapınca böyle görünüyor umarım artarak devamı eder artık rüya gördüm onun üstüne yapmak istedim

Eklentiler

• IMG_20231126_144504.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 82
Efek yapınca böyle görünüyor umarım artarak devamı eder artık rüya gördüm onun üstüne yapmak istedim
Hayır 3. İdrarım aminnnn
Bu aralar bende çok rüya görüyorum iyi veya kötü fark etmez çok çok rüya görüyorum. Yarın ilk idrarla yap bi de bakalım inşallah daha koyu çıkacak ovulasyon testiyle takip etmiş miydin

Bu aralar bende çok rüya görüyorum iyi veya kötü fark etmez çok çok rüya görüyorum. Yarın ilk idrarla yap bi de bakalım inşallah daha koyu çıkacak ovulasyon testiyle takip etmiş miydin
Bu aralar bende öyleyim bu çok garipti hayır olur inşallah elimde test yok yarın almaya giderim ama ilk idrara yetişimem ev taşıyordum evde doğalgazımız da yoktu kaçamak 2 üç ilişki oldu akıntımı takip ettim pek dikkat etmedim umarım tutmuştur

Ayyy hadi inşallah ya testin başka çektiğin fotoğrafı varsa onları da at bakalım

Kızlar merhaba benim bat 2-3 gün sonra. Bugün kan verdim hcg 63 çıktı acile gittim doktor bişey diyemem olabilir de olmayabilir de net bişey diyemem dedi sen kadın doğuma git dedi. Anlamadım internetten bakınca hiç yoksa eğer 0-5 olmalıymıs ama benim 63 çıktı.
Doktor neden öyle demiş olabilir? Hiçbir şey de sormadı satı batı falan sadece kan sonucuna baktı.

Daha yeni olduğu için doktorlar bu seviyelere gebelik var diyemiyor keseyi görseler bile bebeği görmeden var demiyorlar sen çok takılma onlara hamilelik var tebrik ederim

Daha yeni olduğu için doktorlar bu seviyelere gebelik var diyemiyor keseyi görseler bile bebeği görmeden var demiyorlar sen çok takılma onlara hamilelik var tebrik ederim
Yaaa canım Allahta seni sevindirsin inşallah doktor çok bozdu moralimi gebelik var diyemem falan dedi çokta bilmiyorum kaç olması lazım falan. Peki kesin sonuç almak için ne zaman gideyim canım bilgin var mı

Yaaa canım Allahta seni sevindirsin inşallah doktor çok bozdu moralimi gebelik var diyemem falan dedi çokta bilmiyorum kaç olması lazım falan. Peki kesin sonuç almak için ne zaman gideyim canım bilgin var mı
3000-4000 civarlarında bebek görünüyormuş yani 5-6 haftalıkken ama beta takip edeyim dersen 2 günde bir kan verebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…