💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım benim çok teşekkür ederim iyi ki varsınız çok çok yeni olduğu için ne aileme ne arkadaşlarıma söyleyebildim bi sizinle paylaştım sevincimi rabbim en kısa zamanda isteyen herkese versin inşallah birdahaki ay senin de güzel haberini alırız çok aminn

Canım gebelik var bu değerle ben dört gün önce 82’yle öğrenmiştim , sonra iki güne bir kan verip yükselmeyi takip ettim.. Sonu hüsran oldu ama vardır rabbimin bir bildiği..
Dilerim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder.. İki gün arayla artışını takip edersin , sonra gidip keseyi ve kalp atışını duyarsın inşallah

Canım inşallah en kısa zamanda müjde paylaşırsın bizimle sen de diğer ay güzel haberlerini duyarız

Efek yapınca böyle görünüyor umarım artarak devamı eder artık rüya gördüm onun üstüne yapmak istedim
Çok bariz görünüyor canım Benimde bugün yada yarın adet günüm test yapmaya korkuyorum 10.günümde yapmıştım negatifti Adet olurum diye de 3. Gününe randevu aldım tedavi için tahlil yaparlar diye inşallah nasip olur da gerek kalmaz Allah'ım

Kızlr bu kocalar neden umursamaz ? Gün aşırı gidelim bu ay dedik adam dün sabah yaparak bozdu bu sabahta yaptık bir de şimdi zorla engel oldum yarın adetimin 14. Günü en önemli gün yarına sperm üretilmicek bugün yaparsak yanlışmıyım ? Ne farkedermiş istiyormuşş. Ee doktorlarda 2 günde 1 diyor.

Canım haklısın ama bence bu kadar görev gibi hissettirme zaten bırak üst üste olsun olmasını istediği an olsun en azından istiyor diğer türlü erkekler de isteksizlik artıyor daha çok sperm etkileniyor

Kuzum eşinin sperm problemi yoksa gün aşırı için illa kural koyma bak ben de gün aşırı yapmadım dikkat etmedik hiç ona ayın 22 23 Kasım pik ve çatlamaydı 22 kasımdan öncesindede oldu 23 kasımdan sonra da oldu ben yarından itibaren gün aşırı gidicem onu düşünüp stres olma Allah nasip ettikten sonra her türlü olur

Merhaba kızlar . Ben de bu ay kontrollü değerlendirdim bata 6 gün var . Acayip belim agriyo sol kasık kısmında da ağrı var . Arada bir ateş basması ara ara da tuvalete gidince beyaz krem gibi bazen de şeffaf sıvı geliyo. Hamileyimdir inşallah. Normalde hiç belim agrimazdi

Canım haklısın ama bence bu kadar görev gibi hissettirme zaten bırak üst üste olsun olmasını istediği an olsun en azından istiyor diğer türlü erkekler de isteksizlik artıyor daha çok sperm etkileniyor
Ay ne biliyim sinir oldum adama akşam akşam ne gerek var sabah yaptık zaten

bilmiyorum kuzum bir de böyle deneyelim aklımızda soru işareti kalsın istemedim. Ne bileyim hemde yoruyor beni yarına daha enerjik olurum diye düşündüm triplenincede sinir oldum.

Hamişsin canım hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 2 gün sonra tekrar kan ver önemli olan en az %60 yada 2 katına çıkması değerinin

Ben toplu trendyoldan aldım. Ama eczanede 50₺ oldugunu biliyorum

Ben regli oldum yeni bat 26 Aralık
Size çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum. Ya reglim de küçük küçük parça gelirdi ama bu ay ki reglimde büyük büyük parçalar geliyor . Acaba hala ağustos ayında yaptığım düşük kaynaklı mı yoksa normal mi bilemedim sanki iğne batırıyorlar rahmime öyle acım var ki hiç regli acısı yaşamazdım ben böyle bir durum yaşayan var mı aranızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…