💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar devlet hastanesi acile gittin kan vermeye kadın dogum yok bizde dediker almadılar kan başka yere yönlendirdiler uzaktı bende gitmedim herkes acilde veriyor ben veremedim yaa

Kızlar devlet hastanesi acile gittin kan vermeye kadın dogum yok bizde dediker almadılar kan başka yere yönlendirdiler uzaktı bende gitmedim herkes acilde veriyor ben veremedim yaa
Canim kadin dogum acil her hastanede yok zaten normal acilde de bakiyorlar ama diyelim hastasin gittin gebelik suphesi de olabilir ona da bakin dediginiz zaman bakiyorlar anca sanirim. Yani direkt gebelik icin gittiginde acil bir durum olmadigi icin boyle yapiyor olabilirler bilmiyorum.

Aç karna mı gitmek gerekiyor peki yoksa fark etmez mi

Hayır olsun inşallah güzel haberlerini bekliyorum kuzum

ArasaNillGerek canım seninle batlarımız yakınmş bende 5-8 bat bekliyorum nasılsın belirtiler varmı buralar çok ıssıslaştı ya
Kuzum yumurtlama dönemini cok aktif değerlendiremedim iki kere ilişki oldu. Ondan da pozitif beklemiyorum. Kayınvalidem rahatsızdı memlekete gittik geldik derken zaten eskisi gibi sıkı programlı çalışmıyoruz olmayınca akışına bıraktık, ben burdaki sohbeti arkadaşlığı seviyorum yaşadığım durumlarla benzerlerini yaşayan arkadaşlara da yorum yapıyorum yardımcı olmak için. Bunca zaman cok taktım kafaya olmadı saldım artık bi belirtim yok tek belirtim 20sinde yumurtlamam başladı şeffaf uzayan akıntıdan biliyorum onu o kadar sen de durumlar nasıl bata da daha cok var benin 7siydi galiba Aralık ın

Ya canım benim nasıl oldun kanama devam ediyo mu hastaneye gittin mi off msjını okuyunca yüreğim acıdı resmen nasılsın iyimisin
Malesef kanama devam ediyor adet kanamasından bile şiddetli iyi olmaya düşünmemeye çalışıyorum pazartesi kendi doktoruma gideceğim ne yapılması gerekiyorsa yapılacak ama canim çok yanıyor .rabbim kimseye yasatmasin

Gizem canım nasıl oldun? Umarım iyisindir düşük yapmıyorsundur inşallah. Senin için dua ediyorum
Teşekkürler ederim dualarınız için ama büyük ihtimalle düşük çünkü parça geliyor ve kanama çok fazla düşük olmaması mucize olur küçücük bı umuda sarılıp daha kotu olmamak için akışına bıraktım en kötüsüne hazirladim kendimi .pazartesi herşey belli olacak güvendiğim bir doktora gidebilmek için bekledim haftasonu acile gitsem hicbirsey yapamayacakları zaten daha öncede yaşadım biliyorum.

Anladım canım belkide salmak daha iyidir iki gün öncesinde tek ilişkiyle hamile kalan var oyüzden olur mu olur valla. Şu takmama şeysini bende yapmak istiyorum ama olmuyor birtürlü. Bende de sağlı sollu kasık ağrısı var arada girip çıkan birde ben yaz kış terleyen biriyim çok sıcağım ama iki gündür resmen titriyorum bide vücut ısımda düşük hayırlara çıksın inşallah

Acını yüreğimde hissediyorum seni çok iyi anlıyorum bende yeni düşük yaptım 7 haftalıktı umarım bebeğine bişey olmaz ama parça geliyorsa muhtemelen düşüktür bence bi eğitim araştırma hastanesi ne git neden düşük olduğu araştırılsın canım ona göre tedavi olursun Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda hayallerine kavuşursun dualarım seninle

evet canım gebelik için dedim agrımda var günüm geçti dedim agrınız varsa bizde kadın doğum yok dış gebelik fln olsa müdahale edemeyiz dedi o yuzden yapmadılar şansıma artık

Ahh geçmiş olsun canım iyi ol kendini yıpratma hayırlısı gelecektir

Tahminime göre bugüne adet günüm hafif görüyor gibiyim ilk 5 dakikada belirdi ama ben siliklere güvenemiyorum artık Zumruduanka96 ve diğer kızlar

Eklentiler

• IMG20231126132558.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG20231126132214.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 79
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…