💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar merhaba benim bat 2-3 gün sonra. Bugün kan verdim hcg 63 çıktı acile gittim doktor bişey diyemem olabilir de olmayabilir de net bişey diyemem dedi sen kadın doğuma git dedi. Anlamadım internetten bakınca hiç yoksa eğer 0-5 olmalıymıs ama benim 63 çıktı.
Doktor neden öyle demiş olabilir? Hiçbir şey de sormadı satı batı falan sadece kan sonucuna baktı.
Canim iki gun arayla takip edip kimyasal mi degilmi ona bakiyorlarya ondan bisey diyemem demistir hayirli olsun bebisin insallah

Kızlar merhaba benim bat 2-3 gün sonra. Bugün kan verdim hcg 63 çıktı acile gittim doktor bişey diyemem olabilir de olmayabilir de net bişey diyemem dedi sen kadın doğuma git dedi. Anlamadım internetten bakınca hiç yoksa eğer 0-5 olmalıymıs ama benim 63 çıktı.
Doktor neden öyle demiş olabilir? Hiçbir şey de sormadı satı batı falan sadece kan sonucuna baktı.
Amaaannn bu acildeki doktorlar insanı hep böyle başından atar gibi hareket yapıyorlar. Siz hiç kafanıza takmayın bence. Gebeliginiz hayırlı olsun. Sağlık ocağında iki gün sonra tekrar kan verirsiniz eğer ki yükseliyordu degeriniz herşey yolundadır Allah'ın izniyle 👍💞

Amaaannn bu acildeki doktorlar insanı hep böyle başından atar gibi hareket yapıyorlar. Siz hiç kafanıza takmayın bence. Gebeliginiz hayırlı olsun. Sağlık ocağında iki gün sonra tekrar kan verirsiniz eğer ki yükseliyordu degeriniz herşey yolundadır Allah'ın izniyle 👍💞
Ayy tamam canım çok sağoll 2 gün sonra bidaha baktırayım sağlık ocagında♥️ acildeki doktor bi garipti zaten sevmedim hiç

Çok iyi bikaç tane alsaydın ben 3 gündür yapıyorum 😅
Canım ayıptır sorması ne kadara aldın erken gebelik testini?
Bugun aldım ben kutunun üstünde perakende fiyatı 25tl dir yazıyordu ama adam bana tanesini 50 liraya sattı. Acaba kazıklandım mı 😂 bidaha gitme üşendim. Daha önce de almamıstım o yüzden bilmiyorum hiç fiyatını

Üstteki size attığım test su damlattım çizgisi kaybolacak mı diye ama kaybolmadı alttaki de yeni yaptım artımed vardı eczanede ☹️ üstteki freely marka iki farklı testte de silik var 🥹 daha iyi görmeniz için efekt yaptım canlıda bu kadar belirgin görebiliyorum 🤩

Eklentiler

• IMG_20231126_171347.jpg
    IMG_20231126_171347.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 72
Üstteki size attığım test su damlattım çizgisi kaybolacak mı diye ama kaybolmadı alttaki de yeni yaptım artımed vardı eczanede ☹️ üstteki freely marka iki farklı testte de silik var 🥹 daha iyi görmeniz için efekt yaptım canlıda bu kadar belirgin görebiliyorum 🤩
Canım bence gidip bi kan ver. Ben de bugun test yaştım ama çizgi yok gibiydi kan 63 çıkınca içim rahatladı. Hiç güven vermiyor bu testler

Canım bence gidip bi kan ver. Ben de bugun test yaştım ama çizgi yok gibiydi kan 63 çıkınca içim rahatladı. Hiç güven vermiyor bu testler
Evet biliyorum canım kendimi deldirmek istemiyorum açıkçası, birkaç gün daha beklemek istiyorum daha belli çizgilerle kan vermeye gittim 1.20 çıkıyor o yüzden gitmek istemiyorum

Evet biliyorum canım kendimi deldirmek istemiyorum açıkçası, birkaç gün daha beklemek istiyorum daha belli çizgilerle kan vermeye gittim 1.20 çıkıyor o yüzden gitmek istemiyorum
O zaman bekle canım bol boş dua edcem sana inşallah kanda güzel bir değer çıkacak ♥️

Bu değerde kesin vardır ama tabi bişey söylemek için çok erken bikaç gün sonra tekrarla mutlaka artacaktır ozaman korkma hayırlısı olsun inşallah 🙏

Canım hayırlı olsun öncelikle çok sevindim🥰rabbim tamamına erdirsin bebişine kavuşursun hayirlisiyla🤲doktorlar ilk etapta öyle diyorlar hatta keseyi görene kadar gerçek gebelik olarak adlandirmiyorlar bile diğer 2 yavrumdan sabit tecrübe öyle biliyorum.gebelik var hiç olumsuz başka birşey düşünme ve sakin stres yapma randevu al ve tekrar kan verdiğinde hızla nasıl artıyor bak görürsün hayirlisiyla burdanda güle oynaya paylaşırsın bizlere insallah canim🤗💃 darısı bana ve diğer bekleyen tüm kızlara olsun bu güzel haberlerden Allah'ım çokça aminnnnnnnn🤲🥰

X