💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ay canım benimde sezgilerim kuvvetlidir bazı rüyalarda ne görürsem çıkıyor inşallah bu hamileliğimin olduğunun belirtisidir umarım bugün adet günüm çok şükür gelen giden yok bakalım pazartesiye kadar bekleyeceğim. Çevremde hamilelik haberi alacağım pek kimse yok herkesin haber beklentisi benim üstümde inşallah bu rüya bana haber getirir süt iyi birleymiş fakat kurtlu olması pek olumlu değil

Canım ben göremedim iki gün sonra tekrar dene şuan çok erken. Bide resmin filtresiz halini atar mısın

Göremedim canım ama çok erken daha. En azından 11-12 gün bi geçsin öyle yap. Dayanabilirsen de adet gününe kadar bekle.
Benim 5 gün kaldı adet günüme beklemedeyim daha yapmadım hiç

Canım ben göremedim iki gün sonra tekrar dene şuan çok erken. Bide resmin filtresiz halini atar mısın
Canım filtresiz fotoyla hiç görünmüyor o yüzden bu şekilde attim.evet biliyorum erken davrandım bi 3 4 günü var sanırım.ki birde ne zaman yumurtladigimida kestiremiyorum.tahmini neyse şansımı zorlamayım bekleyim ben biraz daha.tesekkur ederim canim

Rica ederim iki gün sonra yapsan varsa çıkar canım inşallah pozitifi görürsün

Göremedim canım ama çok erken daha. En azından 11-12 gün bi geçsin öyle yap. Dayanabilirsen de adet gününe kadar bekle.
Benim 5 gün kaldı adet günüme beklemedeyim daha yapmadım hiç
Aynen canım söz verdim kendime bekliycem diye yine dayanamadım.bide adetim düzensiz 3 4 aydır.o durum yanıltiyor hep beni yumurtlama da kestiremiyorum ovulasyonlada bulamadım sanirim.tahmin ettim sadece.agri akinti vs.

Aynen canım söz verdim kendime bekliycem diye yine dayanamadım.bide adetim düzensiz 3 4 aydır.o durum yanıltiyor hep beni yumurtlama da kestiremiyorum ovulasyonlada bulamadım sanirim.tahmin ettim sadece.agri akinti vs.
Ben de öyle yaptım canım kasığımın agrıdığı 2 günü değerlendirdim sonra eşim göreve gitti falan kaldı öyle. Bakalım hayırlısı olsun.
Senin de ilk denemen mi

Ben de öyle yaptım canım kasığımın agrıdığı 2 günü değerlendirdim sonra eşim göreve gitti falan kaldı öyle. Bakalım hayırlısı olsun.
Senin de ilk denemen mi
anladim canım inşallah pozitif görürüz senide burda.yok canım benim 3.ay korunmayı birakali adet vs herşeyim çok karıştı.duzenliydi.

anladim canım inşallah pozitif görürüz senide burda.yok canım benim 3.ay korunmayı birakali adet vs herşeyim çok karıştı.duzenliydi.
Bekleyelim bakalımya aralıkta herkes pozitifleri atsa tek tek ne güzel olur.Allah söyletti inşallah öyle olur da hepimiz geçeriz anneler grubuna

Daha çok erken canım

Kızlar ge5 hızlı gebelik testi daha önce kullanan var mı ? İnnovita ve ge5 testlerini yaptım , İnnovitaya tabi güvenemedim . İnnovita dün ve bugün , ge5 bugün

Teşekkür ederim balım hepimizi

Sat 20 Kasım Bat 27 Aralık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…