💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bence var canım innovita koyulaşmış zaten baksan hayırlı olsun ne zaman kan vericeksin💛
Ağustos ayında kimyasal yaşadım canım . Şimdi bu testlere de pek güvenemedim . Evet bana da İnnovita düne göre daha koyu geldi , aslında satıcı yorumlarında bu şekilde öğrendiklerine dair yorumlar var ama forumda yalancı çıkardığına dair de yorum çok fazla ..bilemedim ☹️ cevabın için çok teşekkür ederim canım , inşallah ben ve bekleyen herkes için en hayırlısı olsun 🥰

Evet canım burda innovitanın yalancı pozitif çıkardığı çok konuşuldu ama senin koyulaşmış o yüzden seninkinin hatalı olduğunu sanmıyorum. Hem diğer testte de çıkmış. İnşallah bu sefer kimyasal değildir iyi düşünelim iyi olsun🤩 cicekkiz9 cicekkiz9

Bana umut oldun bende 13 aydır deniyorum olmayınca umutsuzluga kapılıyorum ister istemez. Tam olarak şunu şunu denedim de oldu diyor musun acaba? Bir de folik asit vitamin kullanıyor muydun acaba
Folik asit kullanıyordum evet ama dün kanamam başladı düşük yaşıyorum büyük ihtimalle umudunu kırmak istemezdim çok kötü hissediyorum ne yapacağımı şaşırdım inanki bende bu ikinci kez oluyor. Dua edin nolur düşük olmasın yerlesme kanaması olsun ama çok yoğun geliyor umudum yok denecek kadar az

Sen hiç korkma önemli olan iki katına çıkması mesela bugün kan tahlili yaptırdıysan yarın değil öbür gün tekrardan bir bak eğer bi gün ara ile iki katına çıktıysa on altılara 20’lere geldiyse hiç korkma geç döllenme de olabilir.
Kanamam başladı hemde şiddetli sanırım düşük yapıyorum yine :KK43:

Kızlar ignemi olalı 3 saat oluyor HCG etkisini görmek için test yaptım sadece şuan silik çıkması normal mi acaba edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad ve diğer kızlar tecrübesi olanlar yazabilir mi

Eklentiler

• IMG_20231125_213933.jpg
    IMG_20231125_213933.jpg
    230,8 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar çok feci gribim Yumurtlama gününe 2 3 gün var yumurta takibi yapıyorum.Boyıta göre çatlatma iğnesi veriyor. ilaç almadım korktum etkiler diye.Bu grip yumurta büyümesini engeller mi. başından geçen oldu mu

Kızlar ignemi olalı 3 saat oluyor HCG etkisini görmek için test yaptım sadece şuan silik çıkması normal mi acaba edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad ve diğer kızlar tecrübesi olanlar yazabilir mi
Canım hiç bilmiyorum kii iğneden sonraki gün yapanların testi koyuydu ama sen 3 saat olmuş iğneyi yapalı belki normaldir şuan böyle silik olması, olumsuz düşünüp canını sıkma 🙏🏻
Tecrübeli kızlarımız yazar görünce 🤗

Yavaş yavaş yükselecektir diye tahmin ediyorum. Bi de böyle takip edersen çok yıpratıcı olur kuzum. Biraz akışına bıraksan keşke 🙏

Yavaş yavaş yükselecektir diye tahmin ediyorum. Bi de böyle takip edersen çok yıpratıcı olur kuzum. Biraz akışına bıraksan keşke 🙏
Yok kız sadece iğne etki etti mi diye merak ettim ondan test yaptım daha önce de bilmediğim için böyle silik mi çıkıyor net mi oluyor fikir almak istedim sadece

Kızlar adetim düzensiz ovulasyon testi almak istiyorum ama en doğru sonucu verecek markalar hangileri acaba benim gibi yumurtlama gününü bilmeyip ovulasyon testi yardımıyla hamile kalan var mı?

Bu aralar çok taktım bunu kafaya 😟

Canım bence erken 3 saat diyorsun hani yumurtayı 36 saat sonra çatlatıyor ya işte etkisinide 36 saat sonra gösteriyo. Yani bence

Kızlar adetim düzensiz ovulasyon testi almak istiyorum ama en doğru sonucu verecek markalar hangileri acaba benim gibi yumurtlama gününü bilmeyip ovulasyon testi yardımıyla hamile kalan var mı?

Bu aralar çok taktım bunu kafaya 😟
Laboquik öneririm canım. Trend yolda çoklu paketleri satılıyor onlardan tercih edebilirsin. 20 ovulasyon 4 gebelik testi gibi kutuları var.

X