💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çok sevindim rahat olmana İnşAllah yapılan işlemlerden sonra hiç bekletmeden gelir bebişin Bende aynı canım bir değişiklik yok hiç takip yapmadan takılıyorum yılbaşından sonra rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum

Yaa çok sevindim kuzum. Kafanı dağıtmış olabilmen çok güzel bir şey. Bence yeni yıla bebiş haberiyle gireceksin

Hosgeldin canim. Yeni surecin hayirli olsun iyi yapmissin kafa dinlemekle. Enerjini toplayip gelmissindir. Insallah hayırlı haberlerle gelirsin aralikta

Valla sözün bittigi yer zaten kuzum ne diyebiliriz ki. Tesellisi yok kesinlikle. ama sagliksizsa eger en bastan bitmesi belki de alisma acisindan daha hayirli olmustur canim. Sen cok daha ilerleyen haftalarda da yasadin aynisini biliyorsun. Basa donmek olarak dusunme lutfen onemli olan saglikla kucagina alabilmen. Insallah en kisa zamanda da gercek olacak bu

Cnm devlet hastaneleri öyle maalesef.kapısından bile gecme.
İrmette ilke hanımı şiddetle tavsiye ederim.
Kadının azından bal damlıyor, Bn köydeyken 2 kez gttım. Maalesef yaz tatilim bııtı ve İstanbula döndum, o doktoru bıraktığım için çok uzuldum.
Bna telefon numarasını bole vermişti 6dan sonra arayabilirsiniz demişti ve Bn kadını mesai dısında aramştım,
Muayne ucreti agustosta en son 700 idi
Nerde oturuyorsun Cnm?

Yeni tedavin hayırla sonuclansin canım.
Yolunda gitmeyen şeyi farketdip onun için uğraşmak bile olumlu bir süreç. Hicbirsey yokken neden olmuyor diye kafa yormak çok daha kötüydü.

Ay benimde öyleydi dayanılmaz bir ağrıydı kesinlikle ama ben adetimi gününde oldum adetle beraber gitti bir gece öncesinde kahverengi akıntım gelmişti inşallah adet değildir yerleşme kanamasıdır dedik ertesi gün doktora gittik beta verdik 1 çıktı 11 den 1 düştü üç gün içinde doktordan çıktıktan sonra zaten adetim gelmişti artık çok çok kötü bir durum rabbim kimseye yaşatmasın

Allah sabır güç versin inan şuan tüylerim diken diken oldu .sağlıksız olduğu için gitmiş bebiş inan ilerde olmasındansa bu daha iyidir hakkında hayırlısı buymuş de ve üzülmee yine gelircek bebiş sana

8 aylık kaybım var canım tabiki ileride olması zor.. yeniden hayata bağlanmıştım oğlumdan sonra ama elimizden bişey gelmiyo rabbim verdi rabbim aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…