💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Cnm bizde seni özledık, inşallah surecın guzel ilerler dualarım senınle

Kızlar kaybettim bebeğimi kalbi durmuş 7.haftada dün kontrole gittiğimde öğrendim… Zumruduanka96 canım beni sil istersen….
kaybın için çok üzüldüm canım Sabırlar dilerim. Üzülme demek dile kolay yaşayan bilir ama güzel günler eminim ki yakındır yeter ki nefes aldığımız sürece mücadelemizden vazgeçmeyelim..

Canım benim ne zamandır gözlerim seni arıyordu hoşgeldin, çok iyi olmuş ara verdin kafanı dinledin eminim sana çok iyi gelmiştir. İnşallah bu kafa rahatlığı sana bebis getirir hem tedavinde başlayacakmış güzel haberlerini almak yakındır umarım
Kızlar kaybettim bebeğimi kalbi durmuş 7.haftada dün kontrole gittiğimde öğrendim… Zumruduanka96 canım beni sil istersen….
Cok üzüldüm ne denir bilemiyorum Allah sabır versin

Doğru diyorsun kuzum Allah büyük

bliiss kuzum nasılsın nasıl gidiyor

Kuzumm tabii ki gözükmezdi daha varsa bile kese oluşmadı ki ama inşallah bebeğin seninledir en yakın zamanda görürsün keseyç de bebğini dee

Bende şaşırdım canım artık reglim gecikmeden test yapmayacağım ve 10 dakika sonra hemen atacağım çünkü bu ay bütün testlerim 10 dakika sonra pozitif oldu
Kuzum aynısını ben de yaşadım inanır mısın bütün testlerimde çizgi vardı hem de farklı farklı markalardan yaptım tabi belki iğnenin etkidir bilemiyorum ama ben de artık test yapmak istemiyorum bakalım

Dualarım seninle. Bende heyecanla bekliyorum pozitif haberini. İnşallah her şey yolunda gider

Bebeğim Aralık bizim ayımız olacak ben inanıyorum aralıkta artık diğerleri gibi düzgün belirgin çizgiler görücez

Kimyasal falan dedi burada kızlar korktum bide ben 2 gün sonra tekrar test yapayım hiç çizgi görmeyeyim de içim rahatlasın

Y
goldBride canimm cok üzüldüm gercekten Allah sabir versin sana ve en kisa zamanda saglikla tekrardan kavustursun. Neden olduguna dair bisey dedi mi dr?
Yook kuzum bişey demedi sağlıksızdı büyük ihtimalle dedi… 7+1 de durmuş kalbi ben dün gittiğimde 8+6 ydım ve yine sıfır belirti ne kanama ne başka bişey çok kötüyüm Allahım tekrar aynı acıyı yaşattı ve ben başa döndüm nefes alamıyorum…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…