💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Başından sağdı canım resmen olay o devletin kötü yanı işte

Hoşgeldinn canım bende senin gibi 2 aydır rahat gitmeye çalışıyorum tedaviye başlıcam bende inşallah çok geçikmezler

Of ne bileyim kuzum heveslenmiştim baya kan vermekten de bıktım tanıyorlar artık utanıyorum hiçde pozitif çıkmıyor adetim daha da gecikirse gidicem artık
En az bir haftayı geçir istersen benim geçen ay tam 6 gün gecikmem oldu. Sonra adet oldum. İnşallah senden güzel haberler alırız❤

Canım ben bir kimyasal geçirdim kanama hemen gelmiyor adet gününü beklemen lazım o zaman geliyor ve çok ağrılı geçiyor umarım umarım ki gelmez yanılırız
Benim iki yıl önce 12ye çıktı betam sonra 2 kusüra düştü ama 50 gün adet olmadım davul gibi şiştim dr a gittim prpgestan verdi kullanmaya başladığımın ikinci günü reglim başladı ama çocuk düşürüyorum sandım öyle bi acı ağrı yaşamadım ömrümde

Hoş geldin bebek heycan yaptım bi an etiketi görünce. Hadi bakalım güzel bi süreç olsun senin için aşkım

Bir an aşırı heyecanlandım etikete inşallah bir dahaki etikete kısmet. Herşey çok güzel olacak kuzum

Bunu gördünüz mü kızlar kadın spirali olduğu halde hamile kalmış valla Allah büyük ol diyor oluyor
arkadaşım korunurken hamile kaldı. Hani nerde yumurtlama günü hani nerde pik günü. Ben kafaları yemiş gibi herşeyi didik didik takip ederken yumurtlaması vs onun haberini aldık Salmak lazım bu hayatta herşeyi cidden. Allah'a göre hiçbir şeyin güçlüğü yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…