💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Selam kızlaaaaaar ben geldim :) ama heyecanlanmayın bir değişiklik yok adetimi bekliyorum olunca doktora gideceğim aşılama süreci başlayacak eğer doktor sıvı birikintisini tekrar görürse kamera ile girip küçük operasyon ile öncekinden kalma iyileşmeyen sezaryen kesiğini düzeltecek sonra aşılama olacak. Ama kızlar şu üç ay o kadar rahat takıldım ki anlatamam size. Nasıl olsa tedavim başlayacak diye. Bu ay ateş takibi yapıyorum adet tarihimi bilip ona göre randevu alabilmek için. Bat 4 Aralık gibi. Tabloma göre. Var mı bir değişiklik hiç girmedim buralara ama özledim sizleri @melegim can @melisaa93 @Papatyamaviss @tweeetyyy @Linakiz @Safransari Tikabasa Tikabasa bebekheyecani bebekheyecani @imagination forever @Afratafrac @golden-snitch bliiss bliiss S simurgggg
Cnm bizde seni özledık, inşallah surecın guzel ilerler 🙏dualarım senınle❣️

Kızlar kaybettim bebeğimi kalbi durmuş 7.haftada dün kontrole gittiğimde öğrendim… Zumruduanka96 Zumruduanka96 canım beni sil istersen….
kaybın için çok üzüldüm canım :KK43: Sabırlar dilerim. Üzülme demek dile kolay yaşayan bilir ama güzel günler eminim ki yakındır yeter ki nefes aldığımız sürece mücadelemizden vazgeçmeyelim..

Selam kızlaaaaaar ben geldim :) ama heyecanlanmayın bir değişiklik yok adetimi bekliyorum olunca doktora gideceğim aşılama süreci başlayacak eğer doktor sıvı birikintisini tekrar görürse kamera ile girip küçük operasyon ile öncekinden kalma iyileşmeyen sezaryen kesiğini düzeltecek sonra aşılama olacak. Ama kızlar şu üç ay o kadar rahat takıldım ki anlatamam size. Nasıl olsa tedavim başlayacak diye. Bu ay ateş takibi yapıyorum adet tarihimi bilip ona göre randevu alabilmek için. Bat 4 Aralık gibi. Tabloma göre. Var mı bir değişiklik hiç girmedim buralara ama özledim sizleri @melegim can @melisaa93 @Papatyamaviss @tweeetyyy @Linakiz @Safransari Tikabasa Tikabasa bebekheyecani bebekheyecani @imagination forever @Afratafrac @golden-snitch bliiss bliiss S simurgggg
Canım benim ne zamandır gözlerim seni arıyordu hoşgeldin, çok iyi olmuş ara verdin kafanı dinledin eminim sana çok iyi gelmiştir. İnşallah bu kafa rahatlığı sana bebis getirir hem tedavinde başlayacakmış güzel haberlerini almak yakındır umarım 😍🙏🏻
Kızlar kaybettim bebeğimi kalbi durmuş 7.haftada dün kontrole gittiğimde öğrendim… Zumruduanka96 Zumruduanka96 canım beni sil istersen….
Cok üzüldüm ne denir bilemiyorum Allah sabır versin 🙏🏻😔

Canım benim ne zamandır gözlerim seni arıyordu hoşgeldin, çok iyi olmuş ara verdin kafanı dinledin eminim sana çok iyi gelmiştir. İnşallah bu kafa rahatlığı sana bebis getirir hem tedavinde başlayacakmış güzel haberlerini almak yakındır umarım 😍🙏🏻

Cok üzüldüm ne denir bilemiyorum Allah sabır versin 🙏🏻😔
bliiss bliiss kuzum nasılsın nasıl gidiyor

Merhaba kızlar kaç gündür bakamıyorum yazılanlara eşim izinliydi. Denk geldi sonunda randevu buldum devlet hastane de ama suratsızn teki çıktı hiç bir şey bile sormadı ben zorla anlatmaya çalıştım onu da dinlemedi direk 1 yıla yaklaşmış üniversite hastanesine git tahlil yaptır dedi gönderdi çok üzüldüm ne umutlarla gittim en azından dinleyebilirdi 😏 Üniversite hastanesi yok yakınımda mecbur özel hasteneye gitmeye başlıcam bugün ovulasyonun 10.günü hiç test yapmadım henüz içimde bir umut inşallah benimledir🙏🏻 bu arada doktor karından ultrason ile baktı dün 9.günümde olsa bile gözükmezdi zaten küçük olduğu için dimi ? @bernaad @sacibelinde @edahandro Merveeee57 Merveeee57 @Niqu niqucum gittiğin doktor kimdi ben optimed de Nida hanımı buldum onu düşünüyorum memnun olduğun bi doktor varmı ?
Kuzumm tabii ki gözükmezdi daha varsa bile kese oluşmadı ki ☺️ ama inşallah bebeğin seninledir en yakın zamanda görürsün keseyç de bebğini dee 😍

Bende şaşırdım canım artık reglim gecikmeden test yapmayacağım ve 10 dakika sonra hemen atacağım çünkü bu ay bütün testlerim 10 dakika sonra pozitif oldu
Kuzum aynısını ben de yaşadım inanır mısın bütün testlerimde çizgi vardı hem de farklı farklı markalardan yaptım tabi belki iğnenin etkidir bilemiyorum ama ben de artık test yapmak istemiyorum bakalım 🥺

Dualarım seninle. Bende heyecanla bekliyorum pozitif haberini. İnşallah her şey yolunda gider🙏

Kuzum aynısını ben de yaşadım inanır mısın bütün testlerimde çizgi vardı hem de farklı farklı markalardan yaptım tabi belki iğnenin etkidir bilemiyorum ama ben de artık test yapmak istemiyorum bakalım 🥺
Bebeğim Aralık bizim ayımız olacak ben inanıyorum aralıkta artık diğerleri gibi düzgün belirgin çizgiler görücez 💕

Kimyasal falan dedi burada kızlar korktum bide ben 2 gün sonra tekrar test yapayım hiç çizgi görmeyeyim de içim rahatlasın 😔

Y
goldBride goldBride canimm cok üzüldüm gercekten😭😭 Allah sabir versin sana ve en kisa zamanda saglikla tekrardan kavustursun. Neden olduguna dair bisey dedi mi dr?
Yook kuzum bişey demedi sağlıksızdı büyük ihtimalle dedi… 7+1 de durmuş kalbi ben dün gittiğimde 8+6 ydım ve yine sıfır belirti ne kanama ne başka bişey çok kötüyüm Allahım tekrar aynı acıyı yaşattı ve ben başa döndüm nefes alamıyorum…

X