💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bekliyorum mecbur kuzum bu ay hiç test almadım alamadım da kocamla gidiyorum sen bekle ben bir ağrı kesici alım diyorum oda geliyor kaynanamla gidiyorum hemen geliyorum diyorum oda ayrılmıyor yanımdan onların yanında alamıyorum bu ay böyle geçti hiç alamadım 😅😅
İyi olmuş aslında 🤣 az kaldıysa adetine yapabilirsin bence stres olmaktan iyidir ☺️

Bugünkü testim kızlar ilk 5 dakika

Eklentiler

• IMG_20231123_121345.jpg
    IMG_20231123_121345.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 63
Cnm devlet hastaneleri öyle maalesef.kapısından bile gecme.
İrmette ilke hanımı şiddetle tavsiye ederim.
Kadının azından bal damlıyor, Bn köydeyken 2 kez gttım. Maalesef yaz tatilim bııtı ve İstanbula döndum, o doktoru bıraktığım için çok uzuldum.
Bna telefon numarasını bole vermişti 6dan sonra arayabilirsiniz demişti ve Bn kadını mesai dısında aramştım,
Muayne ucreti agustosta en son 700 idi 🫣
Nerde oturuyorsun Cnm?
Kapaklı da canım 🙏🏻 Optimed ve irmeti aradım bende fiyatlar ikisinde de aynıydı. Madem öyle bi denemek lazım o zaman İlke hanımı 🙏🏻 Teşekkür ederim ❤️

Kuzumm tabii ki gözükmezdi daha varsa bile kese oluşmadı ki ☺️ ama inşallah bebeğin seninledir en yakın zamanda görürsün keseyç de bebğini dee 😍
Ay test de yapmıyorum 11. Gün bugün testim yok hiç almadım bu ay beklemeye devam etsem mi alsam mı karar veremiyorum 😅

Yok kullanmadım inşallah bir sorun yoktur
yoktur gönlünü ferah tut sen kımyasal geçırdım bende bıkere ama kımyasalda 2 3 gun bıle olsa gunun gecıyo dıye bılıyorum canım.. kan tahlılı yaptırmış olsaydın daha net olurdu ama olsun hayırlısı hakkımızda mevlam neylerse guzel eyler ınşaAllah bıran çnce dolsun kucağımız.. :)

ozaman birlikte bekleyelim bakalımm benim normalde hiç gecikmez bugün gelmezse şüplelencem artık
Benimde normalde hiç gecikmiyor bakalım 25 inde sabah gelmezse hemen test yapıcam bende bi kaç belirti var ama kimyasaldan sonra bende sürekli devam eden kaşık ağrıları var bitmedi yani hiç ona belirti demiyorum artık

X