💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aynen kuzum yeni aya deneyeceğim artık üzüldüm kabullendim hayırlısı artık

Ne bileyim kuzum daha öncede görmedim ondan tuhaf geldi baya ağrılı falan regliyim kuzum kimyasal olmasında yeni aya hazırlanayım inşallah

Ayy hamilesin sennn Testlerin hepsi de yanlış çıkarmaz kan tahlili ver netleştir istersen, sağlıcakla devam etsin inşallah
O kadar istiyorum ki inşallah senin dediğin gibidir Tek kafamı kurcalayan regl tarihim 28 Kasım böyle belirgin olması belki de test yanlıştır dedirtiyo bana

O kadar istiyorum ki inşallah senin dediğin gibidir Tek kafamı kurcalayan regl tarihim 28 Kasım böyle belirgin olması belki de test yanlıştır dedirtiyo bana
İnşallah inşallahh
Canım ovulasyonla takip yaptın mı yapmadıysan erken yumurtladın büyük ihtimalle ve erken öğrendin yoksa dediğin gibi çok erken öğrenmek için

İnşallah inşallahh
Canım ovulasyonla takip yaptın mı yapmadıysan erken yumurtladın büyük ihtimalle ve erken öğrendin yoksa dediğin gibi çok erken öğrenmek için
Normalde yapıyodum ama bu ay yapmicam dedim dayanamayıp ara ara yaptım normal olarak yakalayamadım. Ayın 11 inde hafif kasık ağrısı ve yoğun akıntım oldu o yüzden ayın 11 idir diye düşünüyorum. Keşke baştan itibaren yapsaymışım diyorum şimdi

Canım belki de yapmadığın için stres olmadın ve bebişine kavuşuyorsunn
11 i olması yüksek ihtimal o zamann ki öyleyse testte çıkması normall
Çok sevindim yaa bata daha varmış o yüzden testle koyuluk takip edebilirsin canım inşallah koyulaşarak devam eder

Çok çok teşekkür ederim mesajlarınla beni mutlu ettin Allah’ta senin gönlüne göre versin

Yok kızlar göremedim bugün daha öncekiler test hastasıymış herhalde reglide olmadım 3 gün falan regli beklicem daha sonra gelmezse bir daha yaparım
Kuzum şaşırdım valla bu ay testler hepimizi yanılttı gerçekten

Çok çok teşekkür ederim mesajlarınla beni mutlu ettin Allah’ta senin gönlüne göre versin
Kızlar famera ve ovitrelleyle hamile kalan varmı. Hiç niye güzel haber yok. Hamile kalanlar çıkıp gidiyo heralde siteden hiç sonuç öğrenemiyoz

Selam kızlaaaaaar ben geldim :) ama heyecanlanmayın bir değişiklik yok adetimi bekliyorum olunca doktora gideceğim aşılama süreci başlayacak eğer doktor sıvı birikintisini tekrar görürse kamera ile girip küçük operasyon ile öncekinden kalma iyileşmeyen sezaryen kesiğini düzeltecek sonra aşılama olacak. Ama kızlar şu üç ay o kadar rahat takıldım ki anlatamam size. Nasıl olsa tedavim başlayacak diye. Bu ay ateş takibi yapıyorum adet tarihimi bilip ona göre randevu alabilmek için. Bat 4 Aralık gibi. Tabloma göre. Var mı bir değişiklik hiç girmedim buralara ama özledim sizleri melegim can melisaa93 Papatyamaviss tweeetyyy Linakiz Safransari Tikabasa bebekheyecani imagination forever A Afratafrac golden-snitch bliiss S simurgggg

Yaa benim heycan yapmam etiketi görünce ama olsun olacak inanıyorum inşallah güzel haberlerini bekliyorum kuzum inşallah doktor kontrolünün güzel geçecegine inanıyorum rahatlamak zaten başlı başına önemli stresden uzak bir dahaki etiketinde çift çizgi görmek nasip olsun inşallah kuzum

Çok güzel yaptın cok da iyi yaptın uzun bi süreç olmuştu senin için epey kadan boşaldı şimdi bomba gibi hazırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…