💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Selam kızlaaaaaar ben geldim :) ama heyecanlanmayın bir değişiklik yok adetimi bekliyorum olunca doktora gideceğim aşılama süreci başlayacak eğer doktor sıvı birikintisini tekrar görürse kamera ile girip küçük operasyon ile öncekinden kalma iyileşmeyen sezaryen kesiğini düzeltecek sonra aşılama olacak. Ama kızlar şu üç ay o kadar rahat takıldım ki anlatamam size. Nasıl olsa tedavim başlayacak diye. Bu ay ateş takibi yapıyorum adet tarihimi bilip ona göre randevu alabilmek için. Bat 4 Aralık gibi. Tabloma göre. Var mı bir değişiklik hiç girmedim buralara ama özledim sizleri @melegim can melisaa93 melisaa93 @Papatyamaviss @tweeetyyy @Linakiz Safransari Safransari Tikabasa Tikabasa bebekheyecani bebekheyecani @imagination forever A Afratafrac @golden-snitch bliiss bliiss S simurgggg
Çok sevindim rahat olmana☺️ İnşAllah yapılan işlemlerden sonra hiç bekletmeden gelir bebişin 🤲🏻 Bende aynı canım bir değişiklik yok hiç takip yapmadan takılıyorum yılbaşından sonra rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum

Selam kızlaaaaaar ben geldim :) ama heyecanlanmayın bir değişiklik yok adetimi bekliyorum olunca doktora gideceğim aşılama süreci başlayacak eğer doktor sıvı birikintisini tekrar görürse kamera ile girip küçük operasyon ile öncekinden kalma iyileşmeyen sezaryen kesiğini düzeltecek sonra aşılama olacak. Ama kızlar şu üç ay o kadar rahat takıldım ki anlatamam size. Nasıl olsa tedavim başlayacak diye. Bu ay ateş takibi yapıyorum adet tarihimi bilip ona göre randevu alabilmek için. Bat 4 Aralık gibi. Tabloma göre. Var mı bir değişiklik hiç girmedim buralara ama özledim sizleri @melegim can melisaa93 melisaa93 @Papatyamaviss @tweeetyyy @Linakiz Safransari Safransari Tikabasa Tikabasa bebekheyecani bebekheyecani @imagination forever A Afratafrac @golden-snitch bliiss bliiss S simurgggg
Yaa çok sevindim kuzum. Kafanı dağıtmış olabilmen çok güzel bir şey. Bence yeni yıla bebiş haberiyle gireceksin 🥰🙏

Hosgeldin canim. Yeni surecin hayirli olsun🥰 iyi yapmissin kafa dinlemekle. Enerjini toplayip gelmissindir. Insallah hayırlı haberlerle gelirsin aralikta🙏

Y

Yook kuzum bişey demedi sağlıksızdı büyük ihtimalle dedi… 7+1 de durmuş kalbi ben dün gittiğimde 8+6 ydım ve yine sıfır belirti ne kanama ne başka bişey çok kötüyüm Allahım tekrar aynı acıyı yaşattı ve ben başa döndüm nefes alamıyorum…
Valla sözün bittigi yer zaten kuzum ne diyebiliriz ki. 😔😔Tesellisi yok kesinlikle. ama sagliksizsa eger en bastan bitmesi belki de alisma acisindan daha hayirli olmustur canim. Sen cok daha ilerleyen haftalarda da yasadin aynisini biliyorsun. Basa donmek olarak dusunme lutfen onemli olan saglikla kucagina alabilmen. Insallah en kisa zamanda da gercek olacak bu🙏🙏🙏

Merhaba kızlar kaç gündür bakamıyorum yazılanlara eşim izinliydi. Denk geldi sonunda randevu buldum devlet hastane de ama suratsızn teki çıktı hiç bir şey bile sormadı ben zorla anlatmaya çalıştım onu da dinlemedi direk 1 yıla yaklaşmış üniversite hastanesine git tahlil yaptır dedi gönderdi çok üzüldüm ne umutlarla gittim en azından dinleyebilirdi 😏 Üniversite hastanesi yok yakınımda mecbur özel hasteneye gitmeye başlıcam bugün ovulasyonun 10.günü hiç test yapmadım henüz içimde bir umut inşallah benimledir🙏🏻 bu arada doktor karından ultrason ile baktı dün 9.günümde olsa bile gözükmezdi zaten küçük olduğu için dimi ? @bernaad @sacibelinde @edahandro Merveeee57 Merveeee57 @Niqu niqucum gittiğin doktor kimdi ben optimed de Nida hanımı buldum onu düşünüyorum memnun olduğun bi doktor varmı ?
Cnm devlet hastaneleri öyle maalesef.kapısından bile gecme.
İrmette ilke hanımı şiddetle tavsiye ederim.
Kadının azından bal damlıyor, Bn köydeyken 2 kez gttım. Maalesef yaz tatilim bııtı ve İstanbula döndum, o doktoru bıraktığım için çok uzuldum.
Bna telefon numarasını bole vermişti 6dan sonra arayabilirsiniz demişti ve Bn kadını mesai dısında aramştım,
Muayne ucreti agustosta en son 700 idi 🫣
Nerde oturuyorsun Cnm?

Yeni tedavin hayırla sonuclansin canım.
Yolunda gitmeyen şeyi farketdip onun için uğraşmak bile olumlu bir süreç. Hicbirsey yokken neden olmuyor diye kafa yormak çok daha kötüydü.

Benim iki yıl önce 12ye çıktı betam sonra 2 kusüra düştü ama 50 gün adet olmadım davul gibi şiştim dr a gittim prpgestan verdi kullanmaya başladığımın ikinci günü reglim başladı ama çocuk düşürüyorum sandım öyle bi acı ağrı yaşamadım ömrümde
Ay benimde öyleydi dayanılmaz bir ağrıydı kesinlikle ama ben adetimi gününde oldum adetle beraber gitti bir gece öncesinde kahverengi akıntım gelmişti inşallah adet değildir yerleşme kanamasıdır dedik ertesi gün doktora gittik beta verdik 1 çıktı 11 den 1 düştü üç gün içinde doktordan çıktıktan sonra zaten adetim gelmişti artık çok çok kötü bir durum rabbim kimseye yaşatmasın

Kızlar lütfen birşey gördüğünüzü söyleyin🥹
C58C3F1A-26A2-4778-8D28-5D25E109049F.jpeg

Y

Yook kuzum bişey demedi sağlıksızdı büyük ihtimalle dedi… 7+1 de durmuş kalbi ben dün gittiğimde 8+6 ydım ve yine sıfır belirti ne kanama ne başka bişey çok kötüyüm Allahım tekrar aynı acıyı yaşattı ve ben başa döndüm nefes alamıyorum…
Allah sabır güç versin inan şuan tüylerim diken diken oldu .sağlıksız olduğu için gitmiş bebiş inan ilerde olmasındansa bu daha iyidir hakkında hayırlısı buymuş de ve üzülmee yine gelircek bebiş sana

Allah sabır güç versin inan şuan tüylerim diken diken oldu .sağlıksız olduğu için gitmiş bebiş inan ilerde olmasındansa bu daha iyidir hakkında hayırlısı buymuş de ve üzülmee yine gelircek bebiş sana

8 aylık kaybım var canım tabiki ileride olması zor.. yeniden hayata bağlanmıştım oğlumdan sonra ama elimizden bişey gelmiyo rabbim verdi rabbim aldı 🥹

X