💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Karından neye baktı canım? Yumurtaya mı? Üstten görünmez ki. Deli mı ne. Öyle olsa herkes tepeden bakar. Ayrıca üniversite hastanesi ne alaka kendisi de tahlilleri isteyebilir. O bakmak istememiş resmen. Özele gideceksen adetlik en hiç gecikmeden git kuzum. Ayrıca senin daha 8-9 ay olmadı mı bir yıl ne? Hiç birşey anlamadım kuzum valla ben o doktordan.
Başından sağdı canım resmen olay o devletin kötü yanı işte

Selam kızlaaaaaar ben geldim :) ama heyecanlanmayın bir değişiklik yok adetimi bekliyorum olunca doktora gideceğim aşılama süreci başlayacak eğer doktor sıvı birikintisini tekrar görürse kamera ile girip küçük operasyon ile öncekinden kalma iyileşmeyen sezaryen kesiğini düzeltecek sonra aşılama olacak. Ama kızlar şu üç ay o kadar rahat takıldım ki anlatamam size. Nasıl olsa tedavim başlayacak diye. Bu ay ateş takibi yapıyorum adet tarihimi bilip ona göre randevu alabilmek için. Bat 4 Aralık gibi. Tabloma göre. Var mı bir değişiklik hiç girmedim buralara ama özledim sizleri @melegim can @melisaa93 @Papatyamaviss tweeetyyy tweeetyyy Linakiz Linakiz @Safransari @Tikabasa bebekheyecani bebekheyecani @imagination forever @Afratafrac @golden-snitch @bliiss @simurgggg
Hoşgeldinn canım 🙏🏻 bende senin gibi 2 aydır rahat gitmeye çalışıyorum tedaviye başlıcam bende inşallah çok geçikmezler ❤️🙏🏻

Of ne bileyim kuzum heveslenmiştim baya kan vermekten de bıktım tanıyorlar artık utanıyorum hiçde pozitif çıkmıyor adetim daha da gecikirse gidicem artık
En az bir haftayı geçir istersen benim geçen ay tam 6 gün gecikmem oldu. Sonra adet oldum. İnşallah senden güzel haberler alırız❤

Canım ben bir kimyasal geçirdim kanama hemen gelmiyor adet gününü beklemen lazım o zaman geliyor ve çok ağrılı geçiyor umarım umarım ki gelmez yanılırız
Benim iki yıl önce 12ye çıktı betam sonra 2 kusüra düştü ama 50 gün adet olmadım davul gibi şiştim dr a gittim prpgestan verdi kullanmaya başladığımın ikinci günü reglim başladı ama çocuk düşürüyorum sandım öyle bi acı ağrı yaşamadım ömrümde

İlk idrarla yaptığım kaset test kızlar kan vereceğim bugün ☺️☺️

Eklentiler

• IMG_8202.jpeg
    IMG_8202.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 65
Selam kızlaaaaaar ben geldim :) ama heyecanlanmayın bir değişiklik yok adetimi bekliyorum olunca doktora gideceğim aşılama süreci başlayacak eğer doktor sıvı birikintisini tekrar görürse kamera ile girip küçük operasyon ile öncekinden kalma iyileşmeyen sezaryen kesiğini düzeltecek sonra aşılama olacak. Ama kızlar şu üç ay o kadar rahat takıldım ki anlatamam size. Nasıl olsa tedavim başlayacak diye. Bu ay ateş takibi yapıyorum adet tarihimi bilip ona göre randevu alabilmek için. Bat 4 Aralık gibi. Tabloma göre. Var mı bir değişiklik hiç girmedim buralara ama özledim sizleri @melegim can @melisaa93 @Papatyamaviss tweeetyyy tweeetyyy Linakiz Linakiz @Safransari @Tikabasa bebekheyecani bebekheyecani @imagination forever @Afratafrac @golden-snitch @bliiss @simurgggg
Hoş geldin bebek 😊 heycan yaptım bi an etiketi görünce. Hadi bakalım güzel bi süreç olsun senin için aşkım 😘

Bir an aşırı heyecanlandım etikete 😍 inşallah bir dahaki etikete kısmet. Herşey çok güzel olacak kuzum ❤️

Bunu gördünüz mü kızlar kadın spirali olduğu halde hamile kalmış valla Allah büyük ol diyor oluyor 🙏🏻
arkadaşım korunurken hamile kaldı. Hani nerde yumurtlama günü hani nerde pik günü. Ben kafaları yemiş gibi herşeyi didik didik takip ederken yumurtlaması vs onun haberini aldık :p Salmak lazım bu hayatta herşeyi cidden. Allah'a göre hiçbir şeyin güçlüğü yok

X