💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Klomen kullanan kızlar birşey merak ediyorum doktorlar neye göre adetin üçüncü yada beşinci günü veriyor ilacı farkı ne üç yada beş
Benim tecrübeme göre döngün kısaysa 3. Günden başlatıyor. Erken yumurtladığın için erken gelişsin yumurta diye. Ama kesin emin de değilim. Bana son iki ilacımda 4. Gün başlatttı çünkü 10. Gün çatlamaya başlamıştım. Öncesinde 12. Gün çatlıyordum 5. Gün başlatıyordu canım

Aaaa evet mantıklı ben hep 5. gün başlıyorsum oyüzden sordum da

Kızlar regle 6 gün kaldı bugün akıntıda kılcal damar gibi küçük bişey vardı. Sonra gün içinde yoğun beyaz akıntım oldu. Dışarıdaydım hatta regl falan oluyorum sandım

Ben böyle bir şey yaşayacağımı hiç düşünmezdim. Aslında çocuk için bu kadar beklemek de çok benim tercihim değildi eşim pek istemedi küçük evlendik biraz çocuksuz zaman geçirelim dedi. Küçük dediğinde de 26 yaşındaydık şimdi olucaz 30 2.5 sene böyle geçti gitti. Son 1 senedir o da çok istiyor ama bu kez de Allah nasip etmiyor. Hemen olacağını düşünmeme rağmen eşime diyordum bu süreci çok ağırdan alıyorsun ya zannettiğin gibi hemen olmazsa diyordum o da olur olur deyip öteliyordu. Şimdi o da pişman tabi bugün de ilk defa beni bu yüzden ağlarken gördü çok üzüldü ama kime ne faydası var ki üzülmenin. Bu hamile kalan arkadaşım da istemiyordu dedim ya ona da ben diyordum ki bak yine de çok geciktirme hemen olan bir şey de değil sonra üzülürsün falan diye. Kız yine de 2 sene evli kalmadan düşünmüyorum diyordu kocasını kırmamak için bir iki ay deneyelim sonra da dkh alırım ondan habersiz içerim korunurum diye düşünmüş olacak o ya ikinci ay hamile kalmış. Ne diyelim Allah hepsine sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin bebeklerini. Bizlere de en hayırlı zamanda kalbimizi gönlümüzü daha fazla yormadan nasip etsin

Geç yumurtlamışsınızdır, belki de geç büyümüşlerdir hemen değerlendirin
bazen alttan bakmadan da görünmeyebiliyorlar

Kızlar göbek deliğimde kasılmalar, ara ara pıt pıt atmalar oluyor. Göbeğim kaçmış olabilir mi, ama ağrı falan hiç yok. Sadece gaz sancısı var, onunla ilgili bir şey olabilir mi?
Başka minik bişiyse, adete 1 hafta var

Az çok anladım canım yumurtlama günlerini önemse diğer günlerde küçük tatiller yap gerisini napıyoruzzz Allah'a bırakıyoruz

Amin canım inşallah Rabbim nasip eder. Evet insan evlenir evlenmez olucak sanıyor. Biz gerçektende küçük evlendik ikimizde 18 yaşımızdaydık şimdi 22 hiç pişman değilim severek evlendim. En başından beri hiç korunmadık ilk bir sene kocam çok fazla üstüne düşmedi olmamasının sonra yavaş yavaş neden olmuyor acaba demeye başladı. Ben hiç ısrar etmeden kendisi doktora gitdi şükür herşey normal çıktı. Sonra 2.5 sene sonra gebe kaldım onca tedaviden sonra “yeter artık sıkıldım doktora falan gitmiycem” dediğim anda yani herşeyi saldığım anda. Sonra ikiz olduğunu öğrendim biri kız biri erkekti en büyük hayalimdi. Eşimle okadar çok bekledik hayal ettik ki… Maalesef 28 haftada suyum sızıntı şeklinde gelmeye başladı ve ertesi gün erken doğum yapmak zorunda kaldım. Kızım 4 oğlum ise 56 gün sonra vefat etti okadar zor günlerdi ki onlara dokundum sütümü verdim hissettim ama ellerimden kayıp gittiler Rabbim sabır versin inşallah isyan etmemişimdir çok üzüldüm çok ağladım. Şimdi doğum yapalı 10 ay oldu tekrar denemeye başladım ama olmuyor ilk gebeliğiğm zor olduğu için tekrar aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum Allahım inşallah hepimiz tekrar hamile kalır ve sağlıcakla kucaklarımıza alırız

Çok güzel görünmüş kuzucum bence sevinmelisin maşallah yarın bida yap

Az çok anladım canım yumurtlama günlerini önemse diğer günlerde küçük tatiller yap gerisini napıyoruzzz Allah'a bırakıyoruz
Evet evet aynen oyle canim olmadiginda da hayir var. Ovulasyon yapmayadabilirim gun asiri gidebilirim hangi gun olmasi gerektigini bilmek beni geriyor biraz bilmiyorum heran fikrim degisebilir senin bat ne zamandi kiz ben sifirladim nasilsa herseyi beni bosver

Canım benim pozitif olsunda tüm efektler feda olsun regli ile çok benzer gebelik belirtileri diyorlar inşallah öyledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…