💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Olsun kuzucum üzülmek yok diyr anlaşmıştık zaten, ben rüyamda senin pozitif çıktığını gördüm demek ki önümüzdeki ay içinmiş ikiz haberini ver bize inşallah en kısa zamanda
Sağol kuzum ne kadar çok birbirimizin hayatına giriyoruz. Rüyalarımızda bile görüyoruz. Yerim seni ya evet üzülmedim kızlar. Dedikleriniz aklıma geldi hep. Paşa paşa pazartesi 12.30a randevumu aldım ikizlerim bekle ben geliyorumm

@simirun

Merveeee57 Zumruduanka96 B bernaad yavru kuşlarım adetim geldi. Pazartesi tüp bebeğe gidiyor bu kız
Kuzum benim sen zaten süreci düşünüp kararini vermiştin. Mental olarak sürece de çok hazır olduğunu düşünüyorum ben. İnşallah hemen pozitiflerini göreceğiz. Bu sürecin eşin için de senin içinde kolaylıkla geçmesi için dualarım sizinle. Umarım en kısa zamanda ikizlerine kavusacaksin

Sağol kuzum hepimiz için inşallah. Sen de en kısa sürede güzel haberlerini bize vereceksin inşallah test yaptın mı sabah idrarıyla?
Amin canım ya inslalh. Yapmadım kuzum ya ne bilim içimden gelmedi desem yeri yani yokmuş gibi hissediyorum duygularım darmadağın anlayamazsın belki gün içinde yaparım bilmiyorum

18i ile 20si arası kuşum benimde ama 20si sayıyorum 9 gün kaldı ovülasyon testi yapsam bende gerilirim kesin ya yapma bilsen de bilmesen de hatta o günleri 50 kere değerlendirsek de olmayacaksa olmuyor bazen

Kuzum özellikle uzanınca benimde oldu geçen ay dedin ana ama regli oldum gaz sanci da çok vardı ama inşallah senin bebişinde seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…