💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

bebekheyecani o yuzden kuzucum gitgide yogunlasti kanamam

Kızlar merhaba benim bugün normalde bat günüm 2 gün önce erken gebelik testi yapmıştım bembeyaz negatif çıkmıştı bugün regl olmayınca test yaptım böyle çıktı, sizce regl günüme göre çok silik çıkmamış mı Bir düşüğüm var çok korkuyorum o yüzden, elimde başka test yok şuan acaba sevinmeli miyim

Eklentiler

• 5C302457-2C95-44ED-8AA3-F67EA0B34658.jpeg
    141,2 KB · Görüntüleme: 90
Klomen kullanan kızlar birşey merak ediyorum doktorlar neye göre adetin üçüncü yada beşinci günü veriyor ilacı farkı ne üç yada beş

Prolaktın değerim 44 çıkmıştı ilaça başladım 8 adet / ilaç kullanıp hamile kalan varmı merak ettim arkadaşlar dostınex ilaç

Kuzum pozitif olursa hemen gel ama yanıma yalnız bırakma beni pembe çizgi görürsem ilk sana dua edeyim hemen senin olsun
Ayy gelmezmiyim bebisim bende sana dua ediyorum hatta burda birbirine destek olan tum hatunlara da ne dualar ediyorum. O zaman regl bitsin calismalara basliyorum hemen. Yalniz iki gune bir nasil dayancam bilmem bizde baska sikintilarda oluyor cunku nasil soylesem bilemedim.

Sizlere bişey sormak istiyorum adete 14 gün falan kala doktora gittim anlamlı bir yumurta yok dedi bana. Adete bir hafta kala başka doktora gittim çok güzel gelismis yumurtaların var dedi çok kafam karıştı yumurtlama bir hafta kala olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…