💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ah kıyamam okurken kalbimde hissettim ne kadar üzülmüş olabileceğini Rabbim sabrını arttırsın yeniden anne baba olmayı, hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmayı nasip etsin kuzum Sizin yaşınız daha çok küçükmüş yine olur hem de boy boy inşallah Ben hiç hamile kalamadım henüz. Benden sonra evlenen birçok arkadaşım doğum yaparken biz hala sıramızı bekliyoruz. Etrafımdaki birçok kişi 10 aydır denediğimizi bilmiyor zannediyorlar ki 3,5 yıldır çocuğumuz olmuyor. Kendilerince bize yardımcı olmaya akıl vermeye falan çalışıyorlar artık bu da zoruma gidiyor. Elden bir şey gelmiyor. Tedavi ile değil doğal yolla olsun istiyorum ama mecbur kalırsak ona da başvuracağız yılbaşından sonra. Onun da garantisi yok o da ayrı mesele. Belki de olmayacaktır her şeye hazır olmak gerekiyordur bilmiyorum ki yoruldum artık inşallah Allah nasip eder en kısa zamanda hayırlısıyla hepimize

Ay resmen bebiş var Sağlıkla gelsin bu kez inşallah Sen artık kan da verebilirsin kuzum günün de geçmiş. Benim de kafama takıldı iki gün önceki erken gebelik testinde nasıl çıkmaz??. Çünkü ben de 5 gün kala yaptım yani dün ve bariz negatifti ağlamaktan uçuk çıkardım şimdi de yeniden acaba?? dedirttin bana Neyse ben yine de umutlanmayı yasakladım kendime :)

Rabbim sabır versin ben de bebeğimi kaybettim 5 ay oldu ve aynı duyguları tekrar tekrar yaşıyorum Allah yeniden kısmet etsin inşallah

En sinir bozucu tarafıda bence bu insanların acıyarak bakması “vah vah olmuyor mu olur olur üzülmeyin” demesi, öğütler vermesi. Onların verdikleri öğütleri ben zaten biliyorum gerek yok. Sizinde yaşınız genç olur acab genel kontrol için gitsen mi doktora belkide tek bir ilaçla hallolacak birşeydir tabi sen bilirsin de. Ocağa kadar dene sonra bir görün bence ama inşallah ocağa kalmadan güzel haberini alırız.

Rabbim sabır versin ben de bebeğimi kaybettim 5 ay oldu ve aynı duyguları tekrar tekrar yaşıyorum Allah yeniden kısmet etsin inşallah
İnşallah canım Rabbim sanada tez zamanda nasip etsin tam kavuşacakken kaybet bence en kötüsü, hamile kalamamaktan da kötü

İnşallah bu ay Allah pozitifi göstersin hepimize kuzum kimine göre uçuk hamilelik belirtisi inşallah olur

Sen bugün de mi test yapmicaksın
Valla yapmıyorum kuzum memlekete geldim kardeşim de izin vermiyor normal döngümün 30.günü bugün bakalım biraz daha beklicem belki olurum ay bilmiyorum merviş çok değişik duygudayım. Ben geçen haftadan beri yani yumurtlama dönemi bitince migren geçirdim iki gün istifa ettim sonra başım geçti mide bulantım hala devam etti sonra geçen pazar yine aynı şey oldu dünde yine öğle saatlerinde bulantım bir başladı akşama kadar ama istifra yok sadece bulantım vardı bunlar belirti olabilir mi diyorum sonra diyorum ki belki de psikolojik çünkü hemen bulantı olmaz diyorum. Onun dışında bir haftadır çok afedersin kabızlık var ara ara kasıklarım şişiyor sonra tekrar normal oluyor bunlar belirti mi yoksa geliyor mu adetim inan bilmiyorum kuzum ama beklicem

Kuzucum çatlamadan sonra kaçıncı gündesin şimdi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…