💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Gerçekten ben de öyle. Hatta benim bu kadar üzülmem ona bebeğine kötü enerji geçirir mi diye bile endişe yaşadım bir an için. Allah kalbimi biliyor ya kıskanmak değil bu onun için mutlu olurken kendim için üzüldüm sadece. Biz 10 aydır deniyoruz ben ilk defa bugün çok ağladım. Kendimi hiç bu kadar umutsuz yorgun hissetmemiştim bu bebek konusunda. Hatta başlarda neyin ne olduğunu ben de en az onun kadar bilmiyordum şimdi ise günüm gelmeden test yapan kendimde türlü türlü belirti arayan paranoyak bir şeye dönüştüm. Kendime çok kızıyorum ama elimde de olan bir durum değil canımı acıtıyor

Hissettiklrini o kadar iyi anlıyorum ki kalbimde hissettim. Benimde kocamın üç tane kuzeni arka arkaya evlendiler şimdi üçünün karısıda hamile üçüde peş peşe doğum yapıcak benim içimdeki yangını düşüne biliyormusun üstelik hepside bir kaç ay içinde hamile kaldı. Acaba benmi hata yapıyorum diye düşünüyorum bazen bazende zamanı değilmiş diyorum. İnşallah onlar doğum yapmadan bende hamile kalabilirim aksi taktirde piskolojik olarak çöküm yaşaya bilirim

Kıyamam sana aynısını yaşıyorum malesef en yakın zamanda sanada nasip olsun canım

Bi değerlerine baktırsan mı kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…