💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum niye kiskanmaktan utanacakmissin ki cok dogal bir duygu bence. Ben yeni evlendigimde bir arkadasim 2 yillik evliydi ve cocuk dusunuyorlardi. Hatta bana da demisti sen de yap beraber buyutelim diye. Yok falan dedim gercekten de dusunmuyordum hic. Ben 1 sene sonra hamile kaldigimda o hala asilama tüp bebek surecleriyle ugrasiyordu ve gercekten psikolojik olarak cok zor gunler gecirdi. Ama sonra ikizleri oldu 2 1 one gecti yani herkesin nasibi baska baska zamanlarda baska baska yerlerde ondan cok emin olmak lazim oncelikle. simdi 2.cocuk icin bu kadar ugrastiktan sonra ancak anlayabiliyorum onun yasadigi seyleri ama hepsini unuttu gitti. Dunya tatlisi bi oglu bi de kizi var

Eneymmm ben de ikiz istiyorum ne güzel bi öykü bu böyle. Sonu mutlu sonla biten hikayeler gibi. Moral oldu sağol kuzum. Hala korkudan gebelik testi yapamadım eşim Pazar yap diyor bakalım beklemedeyim.

Bebisim ben sana dedim ya. Ovu testiyle silinmesine bakma o silinmeyecek diye. Ben de boyle bir iki yaptim senin gibi silinecek diye beklerken pik ustune pik gorunce çaktım sonradan olayi. Igne etkisiyle butun hormonlar tavan yapiyor. Etkisi de oyle kolay kolay gecmiyor. Ama catladiginin en büyük ispatiyim bak senin icin senin de oyle catlama olmustur ama onu testle teyit edemeyeceksin. Sen degerlendirmeye bak

Edoşum ben şu an 57. Saatteyim o zaman teste dikkat etmiyorum çatlamıştır dimi ? Ne olur ne olmaz diye havuç da yedim bugün çatlamadıysa da çatlar heralde

Eneymmm ben de ikiz istiyorum ne güzel bi öykü bu böyle. Sonu mutlu sonla biten hikayeler gibi. Moral oldu sağol kuzum. Hala korkudan gebelik testi yapamadım eşim Pazar yap diyor bakalım beklemedeyim.
Yaa o kadar merak ediyorum ki seni aslinda kuzum ama hic israr edemiycem test yap diye. Nasil rahat edeceksen oyle yap. Ama soyle guzel bir haberin de tadindan yenmezdi ama negatifse bile uzulme kuzum. O zaman da ikizlere seviniriz

Tamamdır kuzucum çatladığını varsayarak yola devam o zaman bi de hcg testleri çok güzel pozitif çıkıyolar ya

Yaaa ben de ikiz istiyorum inşallah nasip olurr

Edoşum ben şu an 57. Saatteyim o zaman teste dikkat etmiyorum çatlamıştır dimi ? Ne olur ne olmaz diye havuç da yedim bugün çatlamadıysa da çatlar heralde
Ooo oo çoktan çatlamışsın. Tüp bebek yaparken 40. Saati geçerse yumoş çatladı diye yumurtayı toplamıyorlar öyle düşün...

Tüp bebekte de süreç şöyle;
Çatlatma iğnesi oluyorsun. Döllenmeyi yapmak için Çatlama olmadan yumoşları topluyorlar. 40. Saatte bakmıyorlar bile yani.

Yani çatladın kuzum sen. 24 saati de doldurmana son 3 saat kalmış. Sen 24 saatte iki kez değerlendirdin mi? Sana öyle tembihlemiştim.

Yaa o kadar merak ediyorum ki seni aslinda kuzum ama hic israr edemiycem test yap diye. Nasil rahat edeceksen oyle yap. Ama soyle guzel bir haberin de tadindan yenmezdi ama negatifse bile uzulme kuzum. O zaman da ikizlere seviniriz
Sağol kuzum benim. Desteğini çok hissediyorum. Ben de çok merak ediyorum kendimi . İnşallah negatif olsa da üzülmeden tüp bebişe gideceğim. Nasibimde tüp bebekle ikiz varsa naaapim hayır mı diyeyim yani mecbur tüp bebek yapııcaz artık.

Iste buu bir tasla iki kusa hayir diyecek degiliz hakkinda en hayirlisi ne ise o olsun kuzucum. Gönlüne gore versin Allah

24 saat dolmadan değerlendiricez inşallah edoşum

sacibelinde

Tamam canım. Yarın da akşam mutlaka değerlendirin. Üç gün üst üste değerlendirip sonra bir boş bir doluya dönebilirsiniz kuşum.
Tamamdır edoşum çok teşekkür ederim Allah ın izniyle inşallah pazar günü senin pozitifini de görücez ama görmesen de hiç sorun değil çünkü sırada ikizlerine kavuşmak var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…