💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Malesef arkadaşlarımız adına sevinsek de ben de böyle haberleri alınca kendim için, kendi adıma çok üzülüyorum. Bugüne kadar kadın doğuma gitmeyen ben, son iki senedir yaşamadığım şey kalmadı, her türlü muayeneden tut da, çatlatma iğnesine, hsgsine kadar bilmediğim, yapmadığım şey kalmadı. Ama benim de en yakın arkadaşım ilk denemede hamile kaldı. Yaşadığım şoku anlatamam. Kıskanmaktan bile utandığım bir an oldu. Allah yardımcımız olsun kuzum. Seni çok iyi anlıyorum
Kuzum niye kiskanmaktan utanacakmissin ki cok dogal bir duygu bence. Ben yeni evlendigimde bir arkadasim 2 yillik evliydi ve cocuk dusunuyorlardi. Hatta bana da demisti sen de yap beraber buyutelim diye. Yok falan dedim gercekten de dusunmuyordum hic. Ben 1 sene sonra hamile kaldigimda o hala asilama tüp bebek surecleriyle ugrasiyordu ve gercekten psikolojik olarak cok zor gunler gecirdi. Ama sonra ikizleri oldu🥰🥰 2 1 one gecti yani🤣 herkesin nasibi baska baska zamanlarda baska baska yerlerde ondan cok emin olmak lazim oncelikle. simdi 2.cocuk icin bu kadar ugrastiktan sonra ancak anlayabiliyorum onun yasadigi seyleri ama hepsini unuttu gitti. Dunya tatlisi bi oglu bi de kizi var🤩🤩

Kuzum niye kiskanmaktan utanacakmissin ki cok dogal bir duygu bence. Ben yeni evlendigimde bir arkadasim 2 yillik evliydi ve cocuk dusunuyorlardi. Hatta bana da demisti sen de yap beraber buyutelim diye. Yok falan dedim gercekten de dusunmuyordum hic. Ben 1 sene sonra hamile kaldigimda o hala asilama tüp bebek surecleriyle ugrasiyordu ve gercekten psikolojik olarak cok zor gunler gecirdi. Ama sonra ikizleri oldu🥰🥰 2 1 one gecti yani🤣 herkesin nasibi baska baska zamanlarda baska baska yerlerde ondan cok emin olmak lazim oncelikle. simdi 2.cocuk icin bu kadar ugrastiktan sonra ancak anlayabiliyorum onun yasadigi seyleri ama hepsini unuttu gitti. Dunya tatlisi bi oglu bi de kizi var🤩🤩
Eneymmm ben de ikiz istiyorum 😍 ne güzel bi öykü bu böyle. Sonu mutlu sonla biten hikayeler gibi. 🙏 Moral oldu sağol kuzum. Hala korkudan gebelik testi yapamadım 🤣🤣 eşim Pazar yap diyor bakalım beklemedeyim.

Kuzum benim hamilesin çok normal yorgun olman erken uyuman falan 😍 direnme bol bol uyu 😍 kuzucum dün değerlendirdik bugün de değerlendiricez inşallah ama ovü testleri biraz kafamı karıştırdı bu akşam yaptığım hala koyuydu, senin ne zmaan silinmişti ? Çatlamadı mı acaba ? Bak ekleyeyim bugün ki testi
Bebisim ben sana dedim ya. Ovu testiyle silinmesine bakma o silinmeyecek diye. Ben de boyle bir iki yaptim senin gibi silinecek diye beklerken pik ustune pik gorunce çaktım sonradan olayi. Igne etkisiyle butun hormonlar tavan yapiyor. Etkisi de oyle kolay kolay gecmiyor. Ama catladiginin en büyük ispatiyim bak senin icin🤣🤣 senin de oyle catlama olmustur ama onu testle teyit edemeyeceksin. Sen degerlendirmeye bak🥰🥰

Yavru kuşum hiç lh ile takip etmeni önermem. Zaten iğne 36 saatte çatlatıyor. İğnenin içinde hormon olduğu için test seni yanıltabilir canım. Hem lh hem HCG var bildiğim kadarıyla. Genelde yumurta çatlatıyor. Aşılamada bile doktorlar çatladı mı diye yumurta kontrolü yapmıyor. Muhtemelen çatlamama ihtimali çok çok düşük olduğu için böyle yapıyorlar. Ama ilaçlardan dolayı sonradan gelişen yumoş olursa o çatlamayıp kiste dönüşebiliyor. Sen kaçıncı saattesin?
Edoşum ben şu an 57. Saatteyim o zaman teste dikkat etmiyorum çatlamıştır dimi ? Ne olur ne olmaz diye havuç da yedim bugün çatlamadıysa da çatlar heralde 🤣

Eneymmm ben de ikiz istiyorum 😍 ne güzel bi öykü bu böyle. Sonu mutlu sonla biten hikayeler gibi. 🙏 Moral oldu sağol kuzum. Hala korkudan gebelik testi yapamadım 🤣🤣 eşim Pazar yap diyor bakalım beklemedeyim.
Yaa o kadar merak ediyorum ki seni aslinda kuzum ama hic israr edemiycem test yap diye. Nasil rahat edeceksen oyle yap. Ama soyle guzel bir haberin de tadindan yenmezdi🥰🥰 ama negatifse bile uzulme kuzum. O zaman da ikizlere seviniriz😘😘

Bebisim ben sana dedim ya. Ovu testiyle silinmesine bakma o silinmeyecek diye. Ben de boyle bir iki yaptim senin gibi silinecek diye beklerken pik ustune pik gorunce çaktım sonradan olayi. Igne etkisiyle butun hormonlar tavan yapiyor. Etkisi de oyle kolay kolay gecmiyor. Ama catladiginin en büyük ispatiyim bak senin icin🤣🤣 senin de oyle catlama olmustur ama onu testle teyit edemeyeceksin. Sen degerlendirmeye bak🥰🥰
Tamamdır kuzucum çatladığını varsayarak yola devam o zaman 🥰 bi de hcg testleri çok güzel pozitif çıkıyolar ya 🥹🥹

Yaaa ben de ikiz istiyorum inşallah nasip olurr 😍😍

Edoşum ben şu an 57. Saatteyim o zaman teste dikkat etmiyorum çatlamıştır dimi ? Ne olur ne olmaz diye havuç da yedim bugün çatlamadıysa da çatlar heralde 🤣
Ooo oo çoktan çatlamışsın. Tüp bebek yaparken 40. Saati geçerse yumoş çatladı diye yumurtayı toplamıyorlar öyle düşün...

Tüp bebekte de süreç şöyle;
Çatlatma iğnesi oluyorsun. Döllenmeyi yapmak için Çatlama olmadan yumoşları topluyorlar. 40. Saatte bakmıyorlar bile yani.

Yani çatladın kuzum sen. 24 saati de doldurmana son 3 saat kalmış. Sen 24 saatte iki kez değerlendirdin mi? Sana öyle tembihlemiştim.

Yaa o kadar merak ediyorum ki seni aslinda kuzum ama hic israr edemiycem test yap diye. Nasil rahat edeceksen oyle yap. Ama soyle guzel bir haberin de tadindan yenmezdi🥰🥰 ama negatifse bile uzulme kuzum. O zaman da ikizlere seviniriz😘😘
Sağol kuzum benim. Desteğini çok hissediyorum. Ben de çok merak ediyorum kendimi 🤣🥰. İnşallah negatif olsa da üzülmeden tüp bebişe gideceğim. Nasibimde tüp bebekle ikiz varsa naaapim hayır mı diyeyim yani 🤣🤣 mecbur tüp bebek yapııcaz artık.

Sağol kuzum benim. Desteğini çok hissediyorum. Ben de çok merak ediyorum kendimi 🤣🥰. İnşallah negatif olsa da üzülmeden tüp bebişe gideceğim. Nasibimde tüp bebekle ikiz varsa naaapim hayır mı diyeyim yani 🤣🤣 mecbur tüp bebek yapııcaz artık.
Iste buu👌👌🤩🤩 bir tasla iki kusa hayir diyecek degiliz🥰🥰 hakkinda en hayirlisi ne ise o olsun kuzucum. Gönlüne gore versin Allah🙏🙏

Ooo oo çoktan çatlamışsın. Tüp bebek yaparken 40. Saati geçerse yumoş çatladı diye yumurtayı toplamıyorlar öyle düşün...

Tüp bebekte de süreç şöyle;
Çatlatma iğnesi oluyorsun. Döllenmeyi yapmak için Çatlama olmadan yumoşları topluyorlar. 40. Saatte bakmıyorlar bile yani.

Yani çatladın kuzum sen. 24 saati de doldurmana son 3 saat kalmış. Sen 24 saatte iki kez değerlendirdin mi? Sana öyle tembihlemiştim.
24 saat dolmadan değerlendiricez inşallah edoşum 🥰

Kizlar bugun temizlik yapmistim sonra bi sanci girdi tuvalete gittim lekelenme olmus regl mi oluyorum yoksa dusuk mu yapiyorum anlamadim 😔 bir anda oldu. Daha oncede kimyasal gebelik gecirmistim hcg yukselip sifirlanmisti. Teste sonradan baktim hakikaten hafif cizgi varmis siz yanlis gormediniz. Neyin nesi anlamadim hic. Eger regl olduysam da duzene giriyor demektir artik sat 10 kasim olmus oldu.
sacibelinde sacibelinde

Tamam canım. Yarın da akşam mutlaka değerlendirin. Üç gün üst üste değerlendirip sonra bir boş bir doluya dönebilirsiniz kuşum.
Tamamdır edoşum çok teşekkür ederim 🥰 Allah ın izniyle inşallah pazar günü senin pozitifini de görücez 😍 ama görmesen de hiç sorun değil çünkü sırada ikizlerine kavuşmak var 😍

X