💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

cıkmadı doktor da baktı yok nasıl şans bu gülüyorum sinirden ya sakın kızlar sağlık ocagından kan falan vermeyin
Normalde öyle yapmıyorlar ya başıma hiç gelmedi yani o kadar tahlil verdim. Şuan bekliyoruz ya heyecanlı heyecanlı tüm aksilikler bulur bizi Sakin ol canım biraz inşallah sonraki gitmende öğrenirsin

Günaydıın Rabbim gönlünüze göre versin inşallah

Erken gebelik testi ve kaset testte çift çizgi çıkmadı, ilk yaptığım innovita beş dakika içinde pozitif gösterdi.. dün yaptığımda negatifti.
Diğerlerinin göstermemesi henüz bat a 6 gün olduğu için olabilir mi

Kızlar günaydın, benim bat yarındı bugün hafif hafif gelmeye başladı. Regl oldum sanırım. Ama bu gece bir rüya gördüm size de anlatmak paylaşmak istedim.Bakalım sizin yorumlarınız ne olacak? Rüyamda bir mağazadayım. Küçük oda gibi bir bölüm var.Ama perde çekili oranın içinde ne olduğu belli değil.O perdeyi çekiyorum bir perde daha,bir daha çekiyorum bir perde daha.6 7 kere perde çekiyorum sonra bir bakıyorum bebiş kıyafetleri var. Baya bir etkilendim .Kendimce perdelerin bu yoldaki zorluklarım olacağını düşündüm. Sabrın sonu selamet olacak inşallah. Eşime anlatsam hımm iyiymiş der kesin o sebeple anlatmadım.Sizinle paylaşmak istedim canlarım Öyle işte

Sanki bi karartı var gibi ama kuruma çizgisi de olabilir canım bilemedim Daha 5 gün varmış zaten inşallah pozitif görürüz senden de

Olabilir canım testten teste de fark ediyor bazıları daha hassas olabiliyor ama attığın 3 testte de bariz belli zaten Kan tahlili ver istersen ya da bat ı bekle o zaman ver

Olabilir canım testten teste de fark ediyor bazıları daha hassas olabiliyor ama attığın 3 testte de bariz belli zaten Kan tahlili ver istersen ya da bat ı bekle o zaman ver
Çok teşekkür ederim inşallah öyledir hayırlısıyla.
En iyisi bata kadar testleri tekrarlayıp bir gün geçince kan vermek sanırımmmm

Hayır olsun inşallah canımm, Rabbim gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin

Yaaa Allah analı babalı büyütsün sanki dün hamilelik haberini verdi gibi hiç anlamamışık zamanın nasıl geçtiğini dua edicem oda bizleri dualarına katmayı unutmasın

Sanki bi karartı var gibi ama kuruma çizgisi de olabilir canım bilemedim Daha 5 gün varmış zaten inşallah pozitif görürüz senden de
Ya aslında hafif var gibi ama iş arkadaşım yok bunda birşey kocamda orada ben varsam çizgi var deyince moralim çok bozuldu hayal görüyorum dedim. Adetle alakası olmayan şeyler yaşıyorum hayırlısı Allahtan

Hadi bakalım pozitifi gördüğün ay olsun inşallah her şeyin zamanı var inşallah artık gelmiştir
Daha bata çok varmış ona rağmen gayet net bekle bakalım koyulaşmaya takip edelim tebrik ederim
Evet aynı senin yorumladığın gibi yorumladım ben de sabrın sonu selamet. Güzel haber gelecek inşallah doğru zamanda. Böyle böyle sabretmeyelim öğreniyoruz işte

Kızlar bende bu sabah yaptım ama negatif 6 gün var bata artık enfeksiyon diye düşünüyorum yanmalarımda var çünkü ilaçta kullanmıştım dört gün önce ama doktor hafif var demişti bu kadar ağrı yapacağını zannetmiyorum

hayrolsun inşallah rüyanız,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…