💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlaaaaaarrr kankam Papatyamaviss Papatyamaviss doğurdu gece bana yazmış kurban olurum dua da etmiş benim için o an bile beni düşünmüş nasıl duygulandım😭😭😭😭
Kankam ve bebeği ile ilgili haberler aldıkça sizi haber ederim yine🥹🥹😍😍 biz de bol bol dua edelim onun için @melegim can melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro @simurgggg @Tweeetyy @IADK @Afratafrac @ozgeeeee1 @imagination forever @TASUU Zumruduanka96 Zumruduanka96 L A L L A L @beyons unuttuğum diğer canlarım
Papatyamaviss Papatyamaviss canım tebrik ederim hayırlı olsun kuzummmm🧿🧿

Kızlar günaydın galiba kocam haklı ben birşey göremedim yaklaşık 7 dakika önce yaptım olsa net çıkardı diye düşünüyorum döngüye 5gün kaldı çünkü. Birşey göre bilen varmı
Hafif bi gölge görüyorum gibi kuzum ama kuruma da olabilir testi açmışsın. Yarın sabah tekrarla kuzum inşallah vardır🙏🏻

cıkmadı doktor da baktı yok nasıl şans bu gülüyorum sinirden ya sakın kızlar sağlık ocagından kan falan vermeyin 😒
Canım her sağlık ocağı değişiyor benim bulunduğum yerde 3 günde alıyorsun sonuçları bazen aynı gün bazen ertesi gün alıyorsun sonucu sıkıntı yapacağın bir konu değil yani bunu bari kafamıza takip stres olmayalım bugün yada pazartesi günü öğrenirsin sonucunu

Ya aslında hafif var gibi ama iş arkadaşım yok bunda birşey kocamda orada ben varsam çizgi var deyince moralim çok bozuldu hayal görüyorum dedim. Adetle alakası olmayan şeyler yaşıyorum hayırlısı Allahtan 🤲🤲🤲
Moralini bozma canım lütfen modunu düşürme 🤩 İlk dakikalarda çektiysen kuruma çizgisi olmayabilir umarım pozitiftir, hiç kimsenin ne dediğini umursama 😍

Kızlar bugün bende bel ağrısı var birde vajinamın girişinde bir baskı hissediyorum sizce bi sıkıntı mı var döngümün 22.günü tahmini çatlamadan sonraki 5.gün

Kızlar günaydın, benim bat yarındı bugün hafif hafif gelmeye başladı. Regl oldum sanırım. Ama bu gece bir rüya gördüm size de anlatmak paylaşmak istedim.Bakalım sizin yorumlarınız ne olacak? Rüyamda bir mağazadayım. Küçük oda gibi bir bölüm var.Ama perde çekili oranın içinde ne olduğu belli değil.O perdeyi çekiyorum bir perde daha,bir daha çekiyorum bir perde daha.6 7 kere perde çekiyorum sonra bir bakıyorum bebiş kıyafetleri var. Baya bir etkilendim .Kendimce perdelerin bu yoldaki zorluklarım olacağını düşündüm. Sabrın sonu selamet olacak inşallah. Eşime anlatsam hımm iyiymiş der kesin o sebeple anlatmadım.Sizinle paylaşmak istedim canlarım:KK200: Öyle işte
bende senin gibi düşündüm :) engelleri aşıp bebişine kavuşacaksın inşAllah :anne:

Bende öyle yapıyorum ama takip önemli ya evet stres yapıyor ama gününü tutturunca cidden gebelik oluyor benim 3 gebeliğimde ovilasyon günüme uyumlu yani yumurta çatlama günüme bence asıl o gün ilişki şart çatlama gününden 3 gün önce günü ve 3 gün sonrası cidden önemli mecbur takip edicem olmadı toplu gider satın alırım yarın veya sipariş bakıcam şimdi yarın elime ulaşırsa veririm hemen
Anladım canım. Aaaa senin kaçıncı bebek olacak 🤩🤩

Ay bu topici ne kadar zor buldum kaçırmışım sizleri Zumruduanka96 Zumruduanka96 benide yaz bura devamı gelsin hamişlerin..bende devam edeyim okumaya neler olmuş🤭
Zumruduanka96 Zumruduanka96 2gün buralarda yok canım gelince ekler :) hem siz hamişler niye adınızı yazdırıyorsunuz sizin topiciniz yok mu :KK70: şaka şaka gitmeyin bir yere hep birlikte olmak daha çok enerji veriyor :)

X