💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ay al al gözünü seveyim. Sonra göbeğimiz çatlıyor sana randevu bulacağız diye stres oluyorum ben.. inşallah hamiş olursun da iptal edersin o randevuyu
Gece 0.0 bekledim randevu açıldı tıkladım seçtiğiniz tarihte randevu yok diyor millet telefonla önceden mi alıyor anlamadım ki bugün doktora mesaj atacağım artık

Ayyy maşallahh maşallahhhAllah analı babalı saglıkla buyumek nasıp etsın kuzucuga.Gözün aydın olsun canım benım Papatyamaviss

Aaaa çok sevindim canım saglıkla büyütsin inşallah hayırlı olsun dileklerimizi ilet kuzum anneye geçmiş olsun bebege hoşgeldin

Yaa ay çok duygulandım İkisi de iyi dimi

Yaaa hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün

Aaay maşallah kendisi de bebeği de iyi değil mi sağlıkla buyutsun

Yaa sağlıkla büyüsün inşallah ikisi de çok iyidir darisi diğer hamile kızlarımızın başına

Yaaaa bu nasıl güzel bir haber. Çooook mutlu oldum çok. Benim de arkadaşım 3 ay önce doğum sırasında benim için dua etmiş haberim yoktu, bebeğim olsun diye. 2 ay sonra hamileydim Doğum sırasında edilen dua kabul oluyormuş bilmiyordum.

Bu arada ikisi de çok iyidir umarım Ay zaman nasıl hızlı geçti daha dün gibi resmen. Papatyamaviss

hala cıkmadı sabah uğradım ordada sonuc cıkmamış sinirlerim zıpladı tüm hevesimi kacırdılar resmen bi daha sağlık ocagında hayatta kan vermem olmazsa akşam iş cıkışı acile gidip verecem
E nabizda tahlillerim bolumunde gozukmuyormu coktan dusmesi lazim sen s.ocağini ara sonucu ögrenemiyrum dusmemis bana ogrenebilcegim numara verrmisiniz de benmde sonucum aktarilmamisti telefonla dev.hastanesini arayip laboya yonlendrmislerdi ordaki sistemden ogrenmistik sansini dene canim hayrli haberlerin olsun ins.

ay maşallah canım cok sevindim rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin darısı tüm isteyenlere olsun inşaallah

sabah ugradım canım sağlık ocagına aradı laboratuvarı cvp veren olmadı bende mecburen işe döndüm dr tekrar ugra dedi sonra ama tüm sevincimi resmen yok ettiler

sabah ugradım canım sağlık ocagına aradı laboratuvarı cvp veren olmadı bende mecburen işe döndüm dr tekrar ugra dedi sonra ama tüm sevincimi resmen yok ettiler
Canım günaydın. Kan için verilen barkod elinde mi? Bulunduğun ilin halk sağlığı merkezi internet sayfasına gir. Orada laboratuvar sonuçları bölümü var. Oraya e nabızdan önce düşüyor. Takibini oradan yap istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…