💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

yok canım vermediler barkod ama laboratuar aradı doktor ben öğlen gibi gidip tekrar soracam

sabah ugradım canım sağlık ocagına aradı laboratuvarı cvp veren olmadı bende mecburen işe döndüm dr tekrar ugra dedi sonra ama tüm sevincimi resmen yok ettiler
Ya evet talihsizlik olmus olsun sen yine sansini dene baktin cikmadi aksam acilde kan verrsin insallh hayrli haberlerini duyariz sknti yapma

Yaaa cok duygulandim. 11. Gun ve sonrasindaki testleri, koyulasma takibi daha dun gibi Allah saglikla buyutmek nasip olsun. Darisi once hamislerimizin sonra hamis olmayi bekleyen bizlerin basina olsun saglikla insallah

Ayyyyy maşallah Allah analı babalı büyüsün beni unutmuşsun aşkım olsun ben takip ediyorum sizi

Kızlar günaydın galiba kocam haklı ben birşey göremedim yaklaşık 7 dakika önce yaptım olsa net çıkardı diye düşünüyorum döngüye 5gün kaldı çünkü. Birşey göre bilen varmı

Eklentiler

• IMG_20230915_095200.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 71
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…