💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Papatyamaviss canım tebrik ederim hayırlı olsun kuzummmm

Hafif bi gölge görüyorum gibi kuzum ama kuruma da olabilir testi açmışsın. Yarın sabah tekrarla kuzum inşallah vardır

cıkmadı doktor da baktı yok nasıl şans bu gülüyorum sinirden ya sakın kızlar sağlık ocagından kan falan vermeyin
Canım her sağlık ocağı değişiyor benim bulunduğum yerde 3 günde alıyorsun sonuçları bazen aynı gün bazen ertesi gün alıyorsun sonucu sıkıntı yapacağın bir konu değil yani bunu bari kafamıza takip stres olmayalım bugün yada pazartesi günü öğrenirsin sonucunu

Moralini bozma canım lütfen modunu düşürme İlk dakikalarda çektiysen kuruma çizgisi olmayabilir umarım pozitiftir, hiç kimsenin ne dediğini umursama

Kızlar bugün bende bel ağrısı var birde vajinamın girişinde bir baskı hissediyorum sizce bi sıkıntı mı var döngümün 22.günü tahmini çatlamadan sonraki 5.gün

bende senin gibi düşündüm :) engelleri aşıp bebişine kavuşacaksın inşAllah

Anladım canım. Aaaa senin kaçıncı bebek olacak

Ay bu topici ne kadar zor buldum kaçırmışım sizleri Zumruduanka96 benide yaz bura devamı gelsin hamişlerin..bende devam edeyim okumaya neler olmuş
Zumruduanka96 2gün buralarda yok canım gelince ekler :) hem siz hamişler niye adınızı yazdırıyorsunuz sizin topiciniz yok mu şaka şaka gitmeyin bir yere hep birlikte olmak daha çok enerji veriyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…