💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ovu testini yaptiktan sonra pik olup olmadigini anlamak icin akıllı teşhisle bakiyorsun kuzum. Yuzdelik oranini veriyor. Femometer uygulamasinda
Şimdi senden ögrendim vallhi sagolasin indrdim güzel uygulamaymiş ovu testlerini ilk defa denedigim icin merk ediyrdum begendim ama resim cekerken once t cizgisi cikiyor benm kaset testte önce c cizgisi var uzun bir serit seklinde c tarafini getrip cekmem lazim degilmi yanlis cekim yapmiyim canim buarada teskkur ederim bizi bu uygulamadan haberdar ettigin icin

Kız ben kırk saattir deniyorum çekmeyi kanser etti beni gece gece bende Manuel girdim

Yav 40 saat görmedi çizgiyi bende saldım kendim girerim ya yoksa ben çalicam ovilasyon döneminde
Çok güzelmis uygulamaya bayildim bir sürü bilgi iceriyr hatta çin takvimi bile koymuslar buay hamile kalirsam erkekmis rabbim hayrli saglikli evlatlar nasip etsin

Ne demek kuzum ben de burada ogrendim zaten bu uygulamayi. Birbirimize faydamiz oluyorsa ne mutlu testi ters cevir oyle okut bazi testler uygulamaya ters oluyor evet. Innovita tam uygulamayla uyumlu ama laboquick ve bir gebenin gunlugu testlerinden kullaniyorsan testi ters cevirmek gerekiyor

Evet canim benim labo kaset önce c sonra t cizgisi geliyor dedigin gibi ters cevirik seriti c sekilinde sabitledim oldu kayit etti cok guzel bilgiler var bayildim faydan olmazmi ates ölcer ile bilgilendrmesi hepsi var masallh zamanla cozerim sagolasin canim

Tahmini adetim 6 gün sonra diyor uygulama çatlama 7-8 eylüldü. Bugün aşırı karın ağrım ve kasık ağrım var ayağımı atarken nasıl ağrıdı sağ taraf. Göğüslerde şiş ağrıyor acaba yarın tesr yapsam mı

Ahahahah eşin çözmüş seni maşaAllah iyi bari havalara girmiyorsa.

Acaba bir daha yumurtlamış olabilir misin? Bu yumurtalanma belirtisi gibi. Çünkü

İnşallah inşallah ben çok umutluyum bu aydan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…