Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

ben hapımı gecen ayın 19 unda bıraktım
ve hamılelık beklıorm buna ragmen
ay bılemedım sımdı kan testı cıkar mı kı

kızlar ben test aldırdım info diye bi marka almış arkadaşım.testi yapsammı akşam eşimlemi yapsam ay söz verdim ona beraber yapcaz diye,napsam ki...bu arada bgn çok fazla akıntım var,ve sağ kasığım çok ağrıyo,yoksa adet mi olacam...

kızlar ben test aldırdım info diye bi marka almış arkadaşım.testi yapsammı akşam eşimlemi yapsam ay söz verdim ona beraber yapcaz diye,napsam ki...bu arada bgn çok fazla akıntım var,ve sağ kasığım çok ağrıyo,yoksa adet mi olacam...

hemen yap bence az once bende test yaptım adet tarıhım ayın 19 u
c ve t nın tam ortasında tek bı cızgı var

kızlar dayanamadım ve testi yaptım veeeeeeeee kocaman tek çizgi çıktı,,,ya bıktımmmmm artık - görmekten .bu ay çok ümitlenmiştim,yine hüsran yine hüsran.......

kızlar dayanamadım ve testi yaptım veeeeeeeee kocaman tek çizgi çıktı,,,ya bıktımmmmm artık - görmekten .bu ay çok ümitlenmiştim,yine hüsran yine hüsran.......

canımmm uzulme bellı olmaz yınede ama sanırım sende d.kontrol hapını yenı bıraktın
allah en hayırlı olduu zaman vercek elbet

canımmm uzulme bellı olmaz yınede ama sanırım sende d.kontrol hapını yenı bıraktın
allah en hayırlı olduu zaman vercek elbet

yok canım yanlış hatırlıyosun ben hiç korunmadım,13 yadır bekliyorum hala gelmedi bizim hınzır sıpa....eşimde çift taraflı varikosel vardı haziranda ameliyat oldu,geçen ay test yaptırdık sperm sayıları normale dönmüş,bizde o yzden bu ay ümitliydik...bakalım hayırlısı artık...

yok canım yanlış hatırlıyosun ben hiç korunmadım,13 yadır bekliyorum hala gelmedi bizim hınzır sıpa....eşimde çift taraflı varikosel vardı haziranda ameliyat oldu,geçen ay test yaptırdık sperm sayıları normale dönmüş,bizde o yzden bu ay ümitliydik...bakalım hayırlısı artık...

ozur dılerım canım ben korunmayı yenı bıraktın saıyordum
hayırlısı kuzum ya gelır elbet bızımde bebısımız ama ınsan cok umıtlenıo ben bıle adetıme 15 gun daha olmasına ragmen test yapıorm
tabı kı olcak bızım de bebos ama
zamanı ıcın sabır sart

ozur dılerım canım ben korunmayı yenı bıraktın saıyordum
hayırlısı kuzum ya gelır elbet bızımde bebısımız ama ınsan cok umıtlenıo ben bıle adetıme 15 gun daha olmasına ragmen test yapıorm
tabı kı olcak bızım de bebos ama
zamanı ıcın sabır sart

bakalım hayırlısı artık,benim 2 ekimde adet olmam gerekti hala yok,kırmızı da yok bebek de ok offffffffffff offffffffffffff

testlerde sabah yapılanların daha doğru sonuç verdiği yazar kızlar sabah yapın bakalım belki çıkar ozaman. bide adet geçmeden yapmayın hayal kırıklığı oluyor çünkü gebeliğin idrardan anlaşılması için adet geçsin diyorlar ... kan testi en kesin ve erken teşhis ama her şüpheliliktete izin alınıp gidilmiyor işten.

testlerde sabah yapılanların daha doğru sonuç verdiği yazar kızlar sabah yapın bakalım belki çıkar ozaman. bide adet geçmeden yapmayın hayal kırıklığı oluyor çünkü gebeliğin idrardan anlaşılması için adet geçsin diyorlar ... kan testi en kesin ve erken teşhis ama her şüpheliliktete izin alınıp gidilmiyor işten.

canım adetim 2 gün gecikti,banada gün içerisinde yap dediler topikdeki kızlar,aman diğer testlerimi hep sabah yapıyodum yine -,eğer yrn da adet olmazsam dr gitcem,offf çok bunaldım ya....

Satim 8ekim kasiklarda agri var gogusler sis akinti var ayrica bugun farkettim mesane bolgemde gerginlik var ve sis jarin bolgemden farkli olarak bilmiyorum hayirlisi insallah😊

Satim 8ekim kasiklarda agri var gogusler sis akinti var ayrica bugun farkettim mesane bolgemde gerginlik var ve sis jarin bolgemden farkli olarak bilmiyorum hayirlisi insallah

wuhuuu baby,, bu topiclerdesin demekki artııkk. ana sayfamda yazdığını görünce hemen zıpladım buraya hayırlısı olsun balım benimm :KK3:

X