Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

ay biz 2 hafta sonra yerine ani bi kararla pazar günü taşınıyoruuzz,yandım ki ne yandımmm

merhaba kızlar bugün adetin 30. günü ve gelen giden yok önceki 3 ay 28. günde adet olmuştum ama daha önceleri hep gecikmeler yaşardım o yüzden 5 ekimi bat kabul ettim. hiç bi belirti de yok sadece akıntım var adet öncesi akıntı normalmi yaaa

merhaba kızlar bugün adetin 30. günü ve gelen giden yok önceki 3 ay 28. günde adet olmuştum ama daha önceleri hep gecikmeler yaşardım o yüzden 5 ekimi bat kabul ettim. hiç bi belirti de yok sadece akıntım var adet öncesi akıntı normalmi yaaa

İnşallah bebiş gelmiştir canım ben beyaz akıntıysa belirti olabilir

hadi az kalmış:))) inşallah gelen bebişin olur canım....
5 inde mi yapıcaksın test?
akıntıya pek güvenme benimde her ay adet öncesi olur...

canım ev sahibi bir hafta için bu ayın kirasınıda istedi bizde dedik taşınalım bari pazar günü biraz ani olduu zor günler beni bekliyoorrr

olsun canım ya bak işinizi kolaylaşırmış bi an önce taşınırsınız...
kendi evinize mi kiraya mı taşınıyorsunuz?

valla bizde ev sahibi yüzünden Ev Sahibi olduk:)))

Merhaba ekimci kızlar nasılsınız?Çalışmalar bitmiş beklemeler başlamış desenize :KK52:
Allah hepinize sağlıklı bebecikler ve sağlıklı hamilelikler versin tez zamanda inşallah...

Sengelen napıyon canım güzel haberlerini bekliyorum hadi hayırlısıyla doldurursun göbişi :KK1:

Benim düşükten 1 ay geçti ama hala adet olmadım yaaa
Bu aralar adet olsaydım ekim sonu müjde vercektim ama gittikçe kasım ayına kayıyoruz maalesef :KK14:
Neyse hayırlısı olsun artık.
Hamileyken kan görmeyim diye tuvalete gitmek istemezdim
şimdi kan göreyim diye zırt pırt tuvaletteyim :84:
olsun canım geç olsun geç olmasın kasımda hemencecik gelir bebişin inşallah
valla bende pek biey yok canım batımı bekliyorum bu ay biraz gariplik oldu da bakalım inş.. olur
kızlar bat dündü veeeeee ben hala adet olmadım,belirti olarak sadece akıntı var....çok heycanlıyım,acaba test yapsam çıkarmıki,yada direk akşam kan testi mi versem,,,yada 5 gün falan beklesemmi,,,,,,,ayyy kafayı yiycem ya....napsamki kızlar ya..
canım mutlaka haber ver inşallah bebeişin vardır ama bence var bişeyler:KK49::KK49:

cnm göğüs sizlaman normalde yoksa bence var bişelr dilerimki vardır..bnde sürekli oluyo...göğsmn üzrne dahi yatmyrm :KK43:(
senin noldu canım tabloyu kaldırmıssın kötü bişey yoktur inşallah
kızlar benide eklermisiniz tabloya benimde bat 7 ekim:))

adetime daha 4 gün var fakat geçen haftan beri kasıklarımda özellikle sol kasığımda batmalar oluyor hatta şuan bile var, ara ara karnımın alt tarafınında gerginlik şişmiş gibi bir hal hissediyorum, bel ağrılarım felaket sanki adet olacakmışım gibi, göğüslerime 10 gündür dokunmak imkansız yatarken bile yatağa değince rahatsız oluyorum acaip şişti gerildi ve hassaslaştı, bu sabahta eşime kahvaltı hazırlarken aşırı bi bulantım oldu ve en önemlisi normalde yumurtlama günümden sonra akıntım kesilir kupkuru olurdum ama bu ay sürekli devam etti hep bi ıslaklık hissediyorum sizce bu ay hamile kalmış olabilirmiyim ?????? Test yapsam daha erkenmi ki
eklerim tabi canım hoş geldin
kızlar selam bat 15 ekim inşallah hamişimiz bol olur bu ay:)
inşallah canım bol bol olur:emir_bebek:
:KK9: :KK9: ben geçen yaptım işte eve gidince olduğu gibi çöktü dibine :97: sonra dedim sabah yapılması gerek galiba diye bide güzel kandırdım kendimi :KK36: sabahda hiç ne köpürdü ne kabardı :97: kaldımı başka yapılması gereken test :KK8:
sen bakma canım onlara dogru çıkmıyo ama iğne testi var bide :KK1::KK1:
benim bat 3 ekimdi :) yanim bugün ama hiç bir değişiklik yok gelen giden yok :KK43:
dün çok ağrım vardı bugün oda gitti kirpiklerim karışmış gibi çok accık doğrumu bu kirpik meselesi
sende bi test yap canım bebişler çogalsın
merhaba kızlar.ben kan testi yaptırdım.sonuç 12,2 çıktı...doktor henüz bişey diyemeyiz 2 gün sonra tekrarlayın dedi...benim gibi değeri düşük olup ta değeri yükselen var mı acaba...hala umutluyum inanıyorum bebğim benimle allahın izniyle...sadece biraz daha umut fena olmazdı
ne güzel işte canım bebeiş var hayırlı olsun inşallah yükselicektir merak etme
merhaba arkadaşlar benim de dün adet olmam gerekiyordu
gelen giden yok :))
ama hamilelik belirtisi de yok :KK43:(
baş dönmesi var ama onunla mı alakalı bilmiyorum..
bu ay çok üstüne düştüm herhalde stresten gecikti :KK43:(
pazar günü test yapmıtım negatifti:KK43:(
ayyy ne güzel bi sürü günü geçen var bebişler geliyo desenize sende test yap canım hemen hebr ver bize de
ay biz 2 hafta sonra yerine ani bi kararla pazar günü taşınıyoruuzz,yandım ki ne yandımmm
sana kolay gelsin canım işin zor

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ :KK19: :KK49: :nazar:
zencefiil28 eylül:KK49: :KK49: :KK49: :nazar:
41zeynep

1 ekim
:KK19: :KK19:
hatibulut1 ekim:KK19: :KK19:
desperate201 Ekim:KK49: :KK49: :KK49: :nazar:
plstgc1 ekim

bugungunlerdenaralık

1 ekim

has_24

1 ekim
mucize_GE_1 ekim
pikoloman2 ekim
çiçek sepeti2 ekim
shummir3 Ekim
istanbul34743 ekim
aykuteli3 Ekim
esenglvedat3 ekim
popp4 ekim
iremneva5 ekim
swethonwy5 ekim:KK19: :KK19:
fizyo5 ekim
nisanbu5 Ekim
cool19835 ekim
kelam5 ekim
deliasena_ 6 Ekim
tanemC6 Ekim
alya_taha7 ekim
nevale7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
selin_as8 ekim
taydin9 ekim
biiir9 ekim
yxliz9 ekim
ruba8310 ekim
sengelen10 ekim
evris10 ekim
şaşkınanne10 ekim
gelcek_se10 ekim
nrkny12 ekim
kevok0812 ekim
zeynelim13 ekim
burchean13 ekim
karanfill13 ekim
gvn190714 Ekim
perakedisi15 ekim
sıcaksarap20 ekim
hully22 ekim
yrn323 ekiml
aysuduru29 ekim
[tr]

Son düzenleme:
Geç döllenme söz konusu olabilir güzelim. O yüzden biraz daha bekle bakalım...

Son düzenleme:
bilmiorum ki cnm ya sanki adet olcakmışım gibi karnımda agriyo,toalete gtmeye korkuorum valla :))

kızlar biliyorum bana çokkk kızacaksınız ama ben hala test yapmadım,dün eve giderken eczaneden geçmedik,eve gidincede eşimde evdeydi ondan gizli yapacaktım çıkıp alamadım test.akşam saat 10 falan eşim yrn test alda test yapalım dedi,yani artık gizleyemeyecem...inşallah + çıkarda kocacım üzülmez,bakalım artık inşalh bgn alarım testi...

valla bende pek biey yok canım batımı bekliyorum bu ay biraz gariplik oldu da bakalım inş.. olur

canım mutlaka haber ver inşallah bebeişin vardır ama bence var bişeyler:KK49::KK49:

ayyy ne güzel bi sürü günü geçen var bebişler geliyo desenize sende test yap canım hemen hebr ver bize de

canım iğne testi nsl mış gı

kızlar biliyorum bana çokkk kızacaksınız ama ben hala test yapmadım,dün eve giderken eczaneden geçmedik,eve gidincede eşimde evdeydi ondan gizli yapacaktım çıkıp alamadım test.akşam saat 10 falan eşim yrn test alda test yapalım dedi,yani artık gizleyemeyecem...inşallah + çıkarda kocacım üzülmez,bakalım artık inşalh bgn alarım testi...

Günaydın canım :KK3: Bende sabah işe gelir gelmez açtım acaba ne çıktı die merak ettim :KK1: O zaman yarın söz mü :KK1:

İğne testi mi ismi pek hoş gelmedi ama kulağa :KK1: sen söyle canım nasıl oluyo :KK1:

Günaydın canım :KK3: Bende sabah işe gelir gelmez açtım acaba ne çıktı die merak ettim :KK1: O zaman yarın söz mü :KK1:

günaydın cnm,,bgn arkadaşım işten 1 saat izin alıp(izin verirlerse) bankaya gidecek,testi ona aldırtıyım diyorum.bakalım artık hayırlısı inşlh hayırlı haberleri akşam veririm.....aslında birazda korkuyorum test yapmaya 13 aydır hep - gördüm,yine üzülmek istemiyorum

X